Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Janus ze srebrem. Piotrowicz i Byler z brązem. Sporo debiutów w Akademii

Turnieje Róża Fight Cup rozgrywane się w dwóch formułach: w brazylijskim jiu jitsu NO-GI (grappling) i w MMA. Zawodnicy mogą startować w jednej z nich.

2023/05/gorila-jpg_646f5ab212c40

W ostatnich dniach na zawody organizowane przez UKS Mały Wojownik do Warszawy udali się nasi „chwytacze” z Academii Gorila Ostrów Mazowiecka. To już szósta edycji Róża Fight Cup, gdzie istnieje doskonała możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. 

Trenerzy Maciej Orzech i Paweł Borowy i jego podopieczni wrócili z trzema medalami z zawodów grapplingowych. Gabriela Janus wywalczyła drugie miejsce, zaś brązowe medale zdobyli: Mikołaj Piotrowicz i Dawid Byler. Bartosz Orzech tym razem zakończył zawody poza podium.
 
To były bardzo dobre walki. Solidne przetarcie na koniec sezonu pokazuje, że można myśleć o kolejnych startach i dalszym rozwoju. Podziękowania dla trenerów za przygotowanie fighterów pod kątem fizycznym jak i mentalnym. - Dziękujemy również rodzicom za zaufanie - mówią szkoleniowcy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.