Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Niezapomniany wieczór z Extazy! Hity disco polo rozgrzały tłumy podczas 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej! (zdjęcia, wideo)

Podczas drugiego dnia 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej, scena należała do zespołu Extazy, popularnej gwiazdy disco polo. Energetyczny koncert porwał do tańca i śpiewu tłumy uczestników. Zespół zapewnił świetną zabawę, serwując swoje największe hity

2023/06/koncert-zespolu-extazy-na-19-dniach-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-jpg_647a557b16968

2 czerwca piątkowy wieczór na 19. Dniach Ostrowi Mazowieckiej stał pod znakiem muzyki disco polo. Na scenie pojawiła się jedna z najjaśniejszych gwiazd tego gatunku w Polsce - zespół Extazy! Wydarzenie to wyczekiwane z napięciem przez wszystkich uczestników imprezy nie tylko spełniło, ale przekroczyło najśmielsze oczekiwania. Występ zespołu Extazy rozpoczął się o godzinie 20.00, a już po chwili energiczne rytmy, żywiołowy wokal i magnetyczny czar zespołu porwały do tańca i śpiewu tłumy zgromadzonej publiczności. Artystów nie opuszczała energia od pierwszych dźwięków do ostatniego bisu, co udzielało się wszystkim zgromadzonym.

Extazy zadbało o to, aby każdy uczestnik festynu bawił się wyśmienicie. Atmosfera była gorąca, a publiczność - zachwycona. Brawa dla zespołu nie miały końca, a entuzjazm zgromadzonych nie znał granic. Koncert był prawdziwym świętem muzyki, radości i integracji. Podczas koncertu mieliśmy okazję usłyszeć największe hity Extazy, które wprawiły w ruch każdą nogę i każde serce. Wśród nich znalazły się takie utwory, jak "Buzi to za mało", "Balujemy dziś w domu", czy "Dziewczyno Idealna". Każdy z nich spotkał się z gorącym aplauzem i wspólnym śpiewem publiczności.

To był z pewnością niezapomniany wieczór, który dostarczył wielu osobom mnóstwa emocji. Ale to nie był koniec. Wszyscy, którzy mieli wciąż za mało wrażeń, śpiewu i tańca, mieli okazję zostać na dyskotece, która odbyła się tuż po koncercie. DJ Patryk zadbał o to, aby rytmiczne bity utrzymały uczestników na parkiecie do późnych godzin nocnych.

To był wieczór pełen energii, radości i wspólnego świętowania, który pokazał, jak wspaniała jest siła muzyki i jak skutecznie potrafi ona integrować ludzi. Wszystko to sprawia, że już nie możemy się doczekać kolejnych dni tego wspaniałego wydarzenia!

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Niezapomniany wieczór z Extazy! Hity disco polo rozgrzały tłumy podczas 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej! (zdjęcia, wideo)

1/63
2/63
3/63
4/63
5/63
6/63
7/63
8/63
9/63
10/63
11/63
12/63

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.