Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Sobota pełna radości. Jarmark Księżnej Anny Mazowieckiej na 19. Dniach Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

19. Dni Ostrowi Mazowieckiej tradycyjnie rozpoczęły się Jarmarkiem Księżnej Anny Mazowieckiej. Wydarzenie było pełne kolorów i radości, przyciągając mieszkańców i gości swoimi rękodzielniczymi wyrobami, pysznym jedzeniem i mnóstwem atrakcji. 

2023/06/jarmark-ksieznej-anny-mazowieckiej-na-19-dniach-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-jpg_647b699074c6b

W sobotę 3 czerwca Ostrów Mazowiecka stała się centrum radości i tradycji. Na rocznicę 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej, jarmark Księżnej Anny Mazowieckiej ponownie rozpoczął festiwal, tworząc kolorowy i tętniący życiem obraz wokół stawu miejskiego. Jarmark, który jest jednym z najważniejszych punktów programu, był miejscem, gdzie tętniło życie i gdzie mieszkańcy oraz goście mogli nabyć różne rękodzielnicze wyroby, które były na sprzedaż. Artystyczne dzieła z regionu zdobiły stragany, a każdy mógł zakupić unikalne pamiątki, wyroby sztuki ludowej i rękodzieła. Czy to ceramika, haft, czy tkanina, twórcy z regionu wykorzystali swoje umiejętności, aby stworzyć oryginalne i wartościowe pamiątki.

Ale jarmark to nie tylko miejsce handlu. To również święto smaków, gdzie można było posmakować żywności. Pyszne dania, wata cukrowa, lody, obwarzanki, a także wiele innych smakołyków przyciągały gości swoim zapachem i smakiem. Wśród straganów można było również znaleźć różne baloniki i gadżety oferowane przez różne firmy. Zauważalna była obecność lokalnych firm oraz instytucji i organizacji z Ostrowi Mazowieckiej, które chętnie promowały swoją działalność. Wszyscy dostarczali informacji o swoich usługach, pomagając budować silne społeczności lokalne.

Nie tylko zakupy i jedzenie były na planie dnia. Jarmark był również miejscem dla rodzinnej zabawy i relaksu na świeżym powietrzu. Wesołe miasteczko zapewniło rozrywkę dla wszystkich, bez względu na wiek. Wszyscy, zarówno młodzi, jak i starsi, mogli skorzystać z mnóstwa atrakcji, jak karuzele dla dzieci, ekstremalne przejażdżki, czy trampoliny. Był to idealny moment, aby spędzić miło czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Sobotnie rozpoczęcie 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej było dniem pełnym radości, kolorów i tradycji. Jarmark Księżnej Anny Mazowieckiej pokazał, jak silna i zróżnicowana jest lokalna społeczność. Dla tych, którzy mieli okazję uczestniczyć, to była niezapomniana podróż do serca kultury i tradycji regionu Mazowieckiego.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Sobota pełna radości. Jarmark Księżnej Anny Mazowieckiej na 19. Dniach Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

1/88
2/88
3/88
4/88
5/88
6/88
7/88
8/88
9/88
10/88
11/88
12/88

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.