Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Nadszedł czas świętowania! 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej oficjalnie rozpoczęte! (zdjęcia, wideo)

19. Dni Ostrowi Mazowieckiej oficjalnie rozpoczęte!  Wydarzenie otworzył burmistrz miasta Jerzy Bauer, a po przemówieniu burmistrza nastąpiło wręczenie nagród dla wyróżniających się mieszkańców miasta, z naciskiem na młodzież oraz sportowców.

2023/06/oficjalne-otwarcie-19-dni-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-jpg_647b73f6897dc

W sobotę 3 czerwca oficjalnie rozpoczęły się 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej. Rozpoczęcie święta zapoczątkował krótki występ Zespołu Pieśni i Tańca "BezWianka", a następnie zgodnie z tradycją przemówienie wygłosił burmistrz miasta, Jerzy Bauer, który witał zgromadzonych na scenie o godz. 14.30. W swoim przemówieniu burmistrz Bauer wyraził ogromną dumę, zwracając uwagę na fakt, że już po raz dziewiętnasty miasto może świętować te specjalne dni.

Trwają 19. Dni Miasta. Rozpoczęliśmy je Dniem Dziecka w czwartek, a zakończymy jutro, w niedzielę, tak więc kilka dni spotkań, prezentacji, radowania się, na szczęście bardzo dobrą pogodą również. Bardzo dziękuje serdecznie wszystkim państwu, zarówno mieszkańcom, jak i naszym oficjalnym gościom, za to, że przyjęliście państwo nasze zaproszenie. Impreza wtedy się udaje, kiedy goście przychodzą, dlatego też z największą radością, witam państwa w Ostrowi Mazowieckiej. Od wielu lat tak komponujemy program Dni Miasta, aby odpowiadał na różne potrzeby, na różne gusta i był skierowany do wszystkich grup wiekowych  - mówił burmistrz miasta Jerzy Bauer.

Tuż po uroczystym otwarciu, nastąpiła ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień dla mieszkańców miasta, zarówno młodszych, jak i starszych. Te nagrody to sposób na podziękowanie tym, którzy wyróżnili się w społeczności od poprzedniej edycji Dni Ostrowi Mazowieckiej. Najlepsi uczniowie i sportowcy z miejskich szkół, a także ich opiekunowie, byli wśród tych, którzy otrzymali nagrody. Z radością i szerokim uśmiechem opuszczali scenę, zasłużenie świętując swoje osiągnięcia.

Po ceremonii wręczenia nagród nadszedł czas na przemówienia reszty zaproszonych gości. W swoich przemówieniach, wielu z nich wyraziło radość z możliwości uczestnictwa w tak ważnym wydarzeniu. Cieszyli się z okazji do świętowania tego, co Ostrów Mazowiecka ma do zaoferowania i podkreślali, jak ważne jest dla nich to, że mogą być częścią tej społeczności.

Rozpoczęcie 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej to ważne święto dla mieszkańców miasta i całego regionu. To okazja do celebracji lokalnej kultury, tradycji, a przede wszystkim do docenienia tych, którzy wyróżnili się na różnych polach. To również szansa na przypomnienie o wartościach, które tworzą fundament społeczności: solidarności, zaangażowania i dumy z naszego miasta.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Nadszedł czas świętowania! 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej oficjalnie rozpoczęte! (zdjęcia, wideo)

1/158
2/158
3/158
4/158
5/158
6/158
7/158
8/158
9/158
10/158
11/158
12/158

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.