Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Ostatni dzień 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej - Festiwal Przedszkolaków podbija serca publiczności! (zdjęcia, wideo)

Niedziela była dniem pełnym kolorów i talentów oznaczającym ostatni dzień 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej. W ostatnim dniu imprezy odbył się Festiwal Przedszkolaków, który zgromadził dzieci z pięciu przedszkoli w Ostrowi Mazowieckiej. Młodzi uczestnicy, ubrani w piękne stroje, prezentowali swoje umiejętności taneczne i wokalne.

2023/06/festiwal-przedszkolakow-na-19-dniach-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-jpg_647c97a229ed6

Niedziela 4 czerwca stała się dniem pełnym kolorów, radości i niewyobrażalnego talentu, będąc jednocześnie ostatnim dniem 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej. Jak co roku, ostatni dzień festiwalu był poświęcony najmłodszym uczestnikom, z wydarzeniem o wyjątkowym charakterze - Festiwalem Przedszkolaków. Ta radosna inicjatywa gromadzi dzieci z wszystkich ostrowskich przedszkoli, które ubrane w piękne i kolorowe stroje dumnie prezentują swoje talenty na wielofunkcyjnym boisku OMEGA, położonym przy ul. Trębickiego. Festiwal Przedszkolaków to okazja dla nich, by pokazać swoje umiejętności taneczne i wokalne, a także wyrazić swoją kreatywność i pasje.

Prawdziwe spektakle taneczne i muzyczne, które dzieci przygotowały na ten dzień, poruszyły publiczność. Z ożywieniem i pozytywną energią, każde z nich udowodniło, że talent nie zna wieku. Widzowie byli zachwyceni dynamiką i entuzjazmem młodych wykonawców.

Rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, krewni i znajomi, wszyscy zgromadzili się, aby obejrzeć i wesprzeć swoje pociechy. Emocje były gęste, a dumni rodzice obserwowali swoje dzieci z zadowoleniem i wzruszeniem. Ten festiwal to nie tylko okazja do prezentacji talentów młodych ludzi, ale także moment pełen miłości i wsparcia dla nich. Czekamy na przyszłoroczne talenty, które niewątpliwie będą równie wspaniałe, jak te, które mieliśmy przyjemność podziwiać w tym roku.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Ostatni dzień 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej - Festiwal Przedszkolaków podbija serca publiczności! (zdjęcia, wideo)

1/130
2/130
3/130
4/130
5/130
6/130
7/130
8/130
9/130
10/130
11/130
12/130

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.