Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Doświadcz magii kolorów - Kolor Fest nadchodzi do naszego miasta!

Ostrów Mazowiecka już niedługo stanie się miejscem barwnej eksplozji podczas radosnego Dnia Kolorów! Wydarzenie, zainspirowane hinduistycznym świętem radości Holi, jest otwarte dla wszystkich, bez podziału na wiek. Uczestnicy, na sygnał, rzucają do powietrza kolorowe proszki Holi, tańcząc i bawiąc się w rytm muzyki.

2022/06/kolor-fest-fot-ostrowmaz24-jpg_62a6216805fc6

Już w sobotę 10 czerwca o godz. 17.30 Ogródek Jordanowski w Ostrowi Mazowieckiej zamieni się w miejsce pełne barw i pozytywnej energii. Kolor Fest zawita do naszego miasta, przynosząc ze sobą prawdziwy festiwal kolorów. Kolor Fest, znany również jako Dzień Koloru, to cykl zabaw zainspirowanych hinduistycznym świętem radości Holi, które odbywają się w miastach na całym świecie. Impreza ma na celu zapewnienie uczestnikom doskonałej zabawy, wspólnej interakcji i integracji, bez podziału na kategorie wiekowe. Jednak jest coś, co wyróżnia Kolor Fest spośród innych plenerowych wydarzeń - to, co sugeruje sama nazwa - niezwykła eksplozja kolorów.

Podczas imprezy, każdy z uczestników ma możliwość nabycia torebek Holi, dostępnych w dziewięciu kolorach. Na sygnał, wszyscy obecni rzucają proszek do góry, tańcząc i świętując w rytm muzyki. Rezultatem jest eksplozja najróżniejszych kolorów, które radośnie pokrywają wszystkich uczestników. W trakcie wydarzenia dostępne będą również specjalne wyrzutnie kolorów, dodając doświadczeniu jeszcze więcej barwnej atmosfery.

Bez obaw, proszki Holi są absolutnie bezpieczne dla zdrowia. Nie powodują podrażnień ani alergii, a dzięki zawartości nietoksycznych składników mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku. Proszki te są wykonane na bazie talku, co znacząco obniża ich palność. Łatwo zmywają się ze skóry, a także znikają z większości tkanin podczas prania, nie wymagając dodatkowych zabiegów. Jednak w przypadku wartościowych tkanin, zawsze zaleca się przetestowanie proszku na niewielkim fragmencie materiału przed zabawą.

Wejście na Kolor Fest jest całkowicie bezpłatne. Zapraszamy do spędzenia tego niezapomnianego dnia i doświadczenia magii kolorów wspólnie. Zwracamy uwagę, że ze względów bezpieczeństwa na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Nie przegap tej niesamowitej okazji! Przyjdź z przyjaciółmi i ciesz się świętem radości, które niesie Kolor Fest. To wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć i będzie stanowić przepiękną, kolorową plamę na tle codzienności.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.