Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Festiwal Baniek Mydlanych - Niebo nad Ogródkiem Jordanowskim zapełnią tysiące bąbelków!

Ogródek Jordanowski zamieni się w krainę baniek mydlanych podczas nadchodzącego Festiwalu Baniek Mydlanych. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Dla uczestników przygotowany będzie darmowy płyn do baniek, zabawy i specjalne akcesoria do puszczania baniek.

2022/06/festiwal-baniek-mydlanych-fot-ostrowmaz24-jpg_62a61b96b5b11

Już w sobotę 10 czerwca o godzinie 15.00 Ogródek Jordanowski stanie się krainą baniek mydlanych, a niebo nad nim rozjaśni się tysiącami lśniących kolorów. To wszystko za sprawą Festiwalu Baniek Mydlanych, który w tym roku obchodzi swoją kolejną edycję. Wstęp na to wyjątkowe wydarzenie jest bezpłatny i nie ma ograniczeń wiekowych - jest to doskonała zabawa dla całej rodziny, zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych nieco starszych. Dla wszystkich uczestników przygotowany będzie darmowy płyn do puszczania baniek, a dodatkową atrakcją będą przeróżne zabawy. Na wszystkich czekają też specjalne akcesoria do puszczania baniek, które pozwolą tworzyć te małe, kolorowe cuda.

Dla najmłodszych uczestników festiwalu przygotowane zostały dmuchane atrakcje, które będą dostępne na terenie Ogródka Jordanowskiego. Każde dziecko będzie mogło bawić się na świeżym powietrzu pełnym baniek i cieszyć się magicznym widokiem.

Jednak to nie wszystko, co czeka na uczestników festiwalu. Wydarzenie uświetni obecność specjalnego gościa - niebywałej gwiazdy dziecięcych bajek. To tajemnicza postać, którą poznamy dopiero na miejscu. Z pewnością zachwyci wszystkich najmłodszych uczestników imprezy. Będzie patrolować teren festiwalu, z małymi przerwami na oddech. W wolnych chwilach z chęcią zatańczy, poprzytula się i zapozuje do pamiątkowych zdjęć na tle swojej bajkowej krainy.

Festiwal Baniek Mydlanych to prawdziwa uczta dla oczu, a przy okazji doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny. Zapraszamy wszystkich miłośników baniek mydlanych i dobrej zabawy do Ogródka Jordanowskiego. Bawcie się razem z nami i pomóżcie nam wypełnić niebo kolorowymi bąbelkami!

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.