Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Będzie jeszcze cieplej, pojawią się też burze. Prognoza pogody na najbliższe dni

Wtorek w południowej części kraju przyniesie duże zachmurzenie z opadami deszczu do 10 litrów wody na metr kwadratowy. W Małopolsce i na Podkarpaciu pojawią się burze, podczas których spadnie do 10-25 l/mkw. deszczu, a porywy wiatru osiągną prędkość 60-80 kilometrów na godzinę. W pozostałych regionach wystąpi zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku do 26 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby, miejscami umiarkowany, przeważnie powieje ze wschodu.

2022/07/pogoda-lato-ostrowmaz24-2-jpg_62bef2d357119

Środa na północy Polski upłynie pod znakiem słonecznej aury. W pozostałej części kraju będzie pochmurno z opadami deszczu i burzami. Podczas wyładowań spadnie do 10-30 l/mkw. deszczu, a porywy wiatru rozpędzą się do 60-80 km/h. Termometry wskażą maksymalnie od 24 st. C na Pomorzu Gdańskim do 28 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby, wschodni.

Na czwartek, czyli Boże Ciało, na północy Polski prognozuje się zachmurzenie umiarkowane. W pozostałej części kraju przelotnie popada deszcz. Pojawią się też burze, podczas których spadnie 10-30 l/mkw. deszczu, a wiatr osiągnie prędkość 60-80 km/h. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 25 st. C na Suwalszczyźnie do 29 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby, okresami umiarkowany, wschodni wiatr. 

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.