Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Kolorowa rewolucja na Skwerku Obfitości - Malujemy ławki razem!

Na Skwerku Obfitości w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się wydarzenie społeczne - wspólne malowanie ławek. Wydarzenie ma na celu stworzenie miejsca pełnego kolorów, gdzie wszyscy mieszkańcy, zarówno dzieci, młodzież, jak i całe rodziny będą mogli miło spędzić czas.

2023/06/chodz-i-pomaluj-nasz-swiat-jpg_647f2399c80a5

Miasto ma tę wyjątkową cechę, że wypełniają je nie tylko budynki i infrastruktura, ale przede wszystkim ludzie i ich energia. Właśnie oni, mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej, mają szansę dodać kolorów do swojego miasta i uczynić je jeszcze piękniejszym. W sobotę, 10 czerwca, o godzinie 11.00 na Skwerku Obfitości odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - wspólne malowanie ławek. Organizowane z myślą o stworzeniu przytulnego miejsca, gdzie rodziny, dzieci i młodzież będą mogli miło spędzać czas. Wydarzenie jest doskonałą okazją, aby dać lokalnej społeczności szansę na aktywny udział w ulepszaniu swojego otoczenia. Każdy, kto chce sprawić, że Ostrów Mazowiecka stanie się bardziej kolorowa, jest mile widziany.

To nie jest tylko kwestia estetyki, ale także poczucia wspólnoty. Gdy wszyscy chwycą za pędzel i nadadzą nowych barw ławkom, stworzą wspólnie niesamowite miejsce. To jest dowód na to, że współpraca może przynieść fantastyczne rezultaty i że każdy ma w sobie artystyczną duszę. A po wyschnięciu farby, wydarzenie nabierze dodatkowego wymiaru. Lokalny artysta, Leszek Rakowski, ożywi ławki, malując na nich kwiaty. To z pewnością będą najbardziej kolorowe ławki w Ostrowi Mazowieckiej - prawdziwe dzieła sztuki na świeżym powietrzu, które przyciągną zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Organizatorzy zapewniają, że na miejscu będą wszystkie niezbędne materiały, takie jak farby i pędzle, które są finansowane ze środków Miasta Ostrów Mazowiecka. Po całym dniu twórczej pracy przewidziano ognisko, podczas którego uczestnicy będą mogli odpocząć, nawiązać nowe znajomości i cieszyć się atmosferą współpracy i twórczości.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To nie tylko doskonała okazja do wyrażenia swojej kreatywności, ale także do uczestniczenia w tworzeniu miejsca, które będzie inspiracją dla innych i dowodem na siłę społeczności lokalnej. Bez względu na wiek czy doświadczenie artystyczne, każdy jest mile widziany. Dołącz do nas w sobotę i pomóż nam przemienić Ostrów Mazowiecką w kolorowy, artystyczny i ciepły zakątek.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.