Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Nauka i zabawa pod jednym dachem - Ekologiczny Piknik Rodzinny w Starym Lubotyniu

Urząd Gminy w Starym Lubotyniu zaprasza na Ekologiczny Piknik Rodzinny! Patronat nad wydarzeniem objęła Anna Moskwa, minister Klimatu i Środowiska. Program pikniku jest pełen atrakcji dla całej rodziny, włączając konkursy ekologiczne, spektakl, zabawy sportowe, występy taneczne, czy też dyskotekę pod gwiazdami. 

2023/06/ekologiczny-piknik-rodzinny-fot-urzad-gminy-w-starym-lubotyniu-jpg_647f30f57f2b6 Fot. Urząd Gminy w Starym Lubotyniu

Urząd Gminy w Starym Lubotyniu z radością zaprasza wszystkich mieszkańców i przyjezdnych na coroczny Ekologiczny Piknik Rodzinny. Wydarzenie to odbędzie się 18 czerwca i rozpocznie się o godzinie 15.00. Piknik to doskonała okazja do integracji lokalnej społeczności, edukacji ekologicznej oraz dobrej zabawy dla całych rodzin. Honorowy patronat nad imprezą objęła Anna Moskwa, minister Klimatu i Środowiska. Jej zaangażowanie podkreśla wagę dbałości o środowisko naturalne, a także znaczenie takich wydarzeń dla promowania świadomości ekologicznej.

Program wydarzenia jest pełen atrakcji dla osób w każdym wieku. O 15.00 nastąpi oficjalne otwarcie pikniku, po którym o godz. 15.15 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych. O 15.30 zapraszamy na spektakl pt. "Na ratunek lasom", który z pewnością poruszy serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. O godzinie 16.00 rozpocznie się Eko Turniej Wsi - będą to zmagania mieszkańców na temat wiedzy ekologicznej, a o 17.00 rozpoczną się gry i zabawy sportowe z nagrodami. O godzinie 18.00 czekają na was występy taneczne lokalnych grup, a o 18.20 rozpocznie się konkurs Eko cyrkularni. Wśród innych atrakcji, o godzinie 19.00 będzie można podziwiać pokaz napełniania balonu. Następnie, o godzinie 20.00, rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami.

W trakcie całego wydarzenia, dostępnych będzie 13 różnych stoisk edukacyjnych, w tym: pokój zagadek, koło natury, eko fotobudka, gra puzzle xxl, gra planszowa xxl, kule nasienne, sadzenie roślin, eko biżuteria, eko torby, stoisko pszczoły, eko mydła, ramki z mchem oraz pokaz robotów. Dodatkowe atrakcje, takie jak dmuchańce, poczęstunek, teleskop do podziwiania gwiazd podczas dyskoteki oraz pokazy sprzętu strażackiego, z pewnością przyciągną tłumy.

To wydarzenie to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim okazja do nauczenia się więcej na temat ekologii i zrozumienia, jak ważne jest dla nas wszystkich dbanie o naszą planetę. Ekologiczny Piknik Rodzinny w Starym Lubotyniu to doskonała okazja, by połączyć edukację i zabawę, a także by podkreślić rolę każdego z nas w budowaniu zrównoważonego środowiska.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.