Opublikowano

Podróże małe i duże - poznajemy Polskę

Kontynuując rozpoczęty w lipcu, kiedy poznawaliśmy Grecję, cykl zatytułowany "Podróże małe i duże" Miejski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkani

Kontynuując rozpoczęty w lipcu, kiedy poznawaliśmy Grecję, cykl zatytułowany "Podróże małe i duże" Miejski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie, które rozpocznie się we wtorek 20 sierpnia o godz. 11.00 w Ogródku Jordanowskim.

Tym razem wybierzemy się w podróż po Polsce.

Bezpośrednio po imprezie, ok. godz. 13.00 MDK zaprasza na spektakl interaktywny w wykonaniu aktorów krakowskiego teatru Art-Re zatytułowany "Bazyliszek".


Jest to pełen humoru spektakl teatralny, oparty na znanej legendzie warszawskiej. Wojtuś, syn znanego płatnerza wbrew zakazowi ojca, idzie do kamienicy na Krzywym Kole i przepada bez wieści. Siostra Wojtusia postanawia go odszukać. Dzięki pomocy tajemniczego Alchemika poznaje sposób na pokonanie Bazyliszka, który tak naprawdę jest bardzo przyjazny.

Spektakl uczy odpowiedzialności za bliskich. Przybliża dzieciom często zapomniane zawody, jak zdun, snycerz, bednarz, kołodziej.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz