Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Sprawdź jaki repertuar przygotowało Kino Ostrovia na kolejny miesiąc

Jesteś fanem filmów wyświetlanych na dużym ekranie? W repertuarze Kina Ostrovia każdy znajdzie coś dla siebie. Na kinomaniaków czeka nowa porcja filmów. Na dużym ekranie będzie wyświetlane coś dla dużych i dla małych widzów.

2023/08/unnamed-jpg_64e70f3600e8f Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej/Facebook

Co tym razem przygotowało Kino Ostrovia? Poniżej przedstawiamy repertuar na wrzesień. 

1-7 września 2023 r.

- 15.30 Sekrety mojego taty (dubbing, PREMIERA):

Dwóch chłopców trafia na ślad rodzinnej tajemnicy i postanawia zmierzyć się z sekretem ukrywanym przez ich ojca od lat.

- 17.30 Raport Pileckiego (polski, PREMIERA):

Historia wielkiego bohatera drugiej wojny światowej - rotmistrza Witolda Pileckiego, który po zakończeniu działań zbrojnych próbował przeciwstawiać się narzuconej Polsce sowieckiej dominacji. W jego życiorysie niezwykle dramatycznie widać heroiczną, chwilami beznadziejną walkę z dwoma bezwzględnymi totalitaryzmami XX wieku - niemieckim i sowieckim.

- 20.00 Ukryta sieć (polski, PREMIERA):

Młoda dziennikarka prowadzi śledztwo, które może wstrząsnąć nie tylko jej rodziną, ale całym krajem. Uważa, że to co służby kwalifikują jako nieszczęśliwy wypadek, w rzeczywistości było precyzyjnie zaplanowaną zbrodnią.


8-12 września 2023 r.

- 15.30 O psie, który jeździł koleją (polski):

Zuzia poznaje psa Lampo, który jest popularny dzięki swym podróżom kolejowym.

- 17.30 Ukryta sieć (polski, PREMIERA),

- 20.00 Mów do mnie (napisy)

Tajemnicza zabalsamowana ręka pozwala grupie przyjaciół wprowadzać w swoje ciała duchy nieżywych. Jednak kiedy złamią reguły gry, życie każdego z nich zamieni się w koszmar.


13-14 września 2023 r.

- 15.30 O psie, który jeździł koleją (polski),

- 17.30 After 5. Na zawsze (napisy, PREMIERA):

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do Internetu. Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

- 20.00 Mów do mnie (napisy).

 

15-21 września 2023 r.

- 16.00 O psie, który jeździł koleją (polski),

- 18.00 After 5. Na zawsze (napisy, PREMIERA),

- 20.15 Teściowie 2 (polski, PREMIERA):

Komiczno-ironiczna opowieść o tym jaki jest stan małżeństwa z trzydziestoletnim stażem, o różnicy pokoleniowej w związku, która wciąż wydaje się być tematem tabu oraz o tym czy w ogóle warto brać ślub.

 


22-28 września 2023 r.

- 16.00 Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy (dubbing, PREMIERA):

Dziesięcioletnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić - wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo, wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podąża jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń! Cleo i Mru połączy wyjątkowa przyjaźń oraz zadzieją się niezwykłe rzeczy - szykujcie się na wielką przygodę na cztery łapy!

- 18.00 Teściowie 2 (polski, PREMIERA),

- 20.00 Niezniszczalni 4 (napisy, PREMIERA):

W ręce terrorystów wpada broń masowej zagłady o mocy zdolnej zniszczyć całą planetę. Barney Ross i jego niezniszczalna ekipa wkraczają do akcji, by zapobiec wojnie Rosji z USA.

 

29 września - 5 października 2023 r.

- 15.30 Kosmici w mojej szkole (dubbing, PREMIERA):

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga - Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

 

- 17.30 Zielona granica (polski, PREMIERA):

Młoda detektyw z Bogoty trafia do dżungli, by rozwiązać zagadkę morderstw czterech kobiet. Na miejscu odkrywa też magię, nazistów i tajemnicę własnego pochodzenia.

- 20.30 Piła X (napisy, PREMIERA):

Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem. John zabiera się do pracy konstruując zestaw najbardziej skomplikowanych, szalonych i okrutnych pułapek jakie kiedykolwiek widzieliście. Lekarze bez serca poddani zostaną terapii szokowej stając się ofiarami najbardziej krwawej zemsty w historii kina.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.