Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Co jest grane? Sprawdź repertuar Kina Ostrovia na kolejny miesiąc!

Jesteś fanem filmów wyświetlanych na dużym ekranie? W repertuarze Kina Ostrovia każdy znajdzie coś dla siebie. Na kinomaniaków czeka nowa porcja filmów. Na dużym ekranie będzie wyświetlane coś dla dużych i dla małych widzów.

2023/09/unnamed-jpeg_6504495d61892 Fot. Kino Ostrovia

Co tym razem przygotowało Kino Ostrovia? Poniżej przedstawiamy repertuar na październik.

6 - 12 październik 

16.00 Magiczna podróż Emilly (dubbing, PREMIERA)

Emily odkrywa zagadkowy kufer, który przenosi ją do czarodziejskiego krainy. W tym miejscu napotyka niezwykłe istoty, z którymi nawiązuje głęboką więź. Niestety, jej nowi towarzysze wpadają w tarapaty, a jedynie Emily jest w stanie ich uratować. Aby to osiągnąć, musi stawić czoła swoim najgłębszym obawom. Emily i jej mama przeżywają trudne chwile po stracie taty i męża. Czują się osamotnione w swoim bólu. 

18:00 Podrabiani zakochani (napisy, PREMIERA)

Podrabiani zakochani Robots 2023 1 godz. 33 min. 5,4 107 ocen Kobieciarz i naciągaczka uczą się człowieczeństwa, kiedy są zmuszeni współpracować, aby ruszyć w pogoń za swoimi robotami-sobowtórami, które zakochały się i uciekły.


20:00 Doppelganger. Sobowtór (polski)

Agent służb specjalnych przejmuje tożsamość innego mężczyzny i rozpoczyna budowanie swojej kariery szpiegowskiej.


13-19 październik 

15:45 Psi Patrol: Wielki Film (dubbing, PREMIERA)

W sequelu filmu w Adventure City wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom z Psiego patrolu super moce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem, aby ukraść super moce dwóm złoczyńcom. Los Adventure City wisi na włosku, więc dzielny patrol będzie musiał wkroczyć do akcji i powstrzymać super złoczyńców, zanim będzie za późno, a Skye będzie musiała nauczyć się, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.

18:00 Psi Patrol: Wielki Film (dubbing, PREMIERA),

20:00 Polowanie (polski, PREMIERA)

Dwunastu nieznajomych budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są, ani jak się tam dostali. Nie wiedzą, że zostali wybrani - w bardzo konkretnym celu - na Polowanie.


20 października 

20:00 Maraton Horrorów

Zakonnica (napisy)

Ojciec Burke i Siostra Irene zostają wysłani przez Watykan do klasztoru w Rumunii, aby zbadać przyczyny tajemniczej śmierci zakonnicy.


 Zakonnica 2 (napisy)

Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Sequel globalnego przeboju opowiada o siostrze Irene, która raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

20-26 października 

15:45 Psi Patrol: Wielki Film (dubbing, PREMIERA),

18:00 Psi Patrol: Wielki Film (dubbing, PREMIERA),

20:00 Zakonnica 2 (napisy).


27 października - 2 listopada

16:00 Sposób na ducha (dubbing, PREMIERA)

Amerykańska rodzina wprowadza się do londyńskiej posiadłości nawiedzanej przez ducha Sir Simona De Canterville'a od 300 lat. 

18:00 miało Cię nie być (polski, PREMIERA)

Opowieść o 17-letniej dziewczynie, która konfrontując się z trudnym życiowym tematem, wkracza do świata ojca, z którym od dawna nie utrzymuje kontaktów. To zderzenie dwóch pokoleń i całkowicie różnych sposobów patrzenia na świat daje nadzieję na porozumienie, poznanie się na nowo i odbudowanie zepsutych relacji.

20:00 Chłopi (polski)

Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. 

 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.