Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka


Sokół chce pójść za ciosem. Czas na "bandę" Daykoli

Dzisiaj o godz. 13:30 początek starcia II ligi, w którym Sokół Grupa Avista Ostrów Mazowiecka zagra z Legionem Legionowo.

2020/02/sokol-daykola-jpg_5e4168b14f332

Wyjazdowe starcie będzie okazją do czwartego zwycięstwa w sezonie naszych. Przed tygodniem zespół Marka Łodygi wygrał 97:88 z Trójka w Żyrardowie. Dzisiaj rywalem będzie zespół złożony z wielu graczy, którzy w przeszłości występowali w Sokole. W kadrze Legionu są: Przemysław Słoniewski, Mikołaj Motel, Jakub Orłowski, Adam Nyckowski, Łukasz Fronc, Daniel Nieporęcki oraz Bartłomiej Kietliński (obecnie kontuzja).

Szkoleniowcem rywali jest Antonio Daykola. 46-latek przez cztery sezony odpowiadał za wyniki zespołu z Ostrowi Mazowieckiego. - Zawsze do Sokoła będę podchodził z sentymentem. Czas spędzony w tym klubie zawsze wspominam bardzo dobrze. Sentymenty zejdą na bok i skupiamy się, by dzisiaj zgarnąć komplet punktów - mówi Daykola.

46-latek ma plan. - Przede wszystkim musimy zagrać na miarę swoich możliwości w ataku oraz obronie. Kluczem z pewnością będzie ograniczenie zdobyczy punktowych czołowych zawodników Sokoła tj Szymańskiego, Lisewskiego czy Zozunia. Czeka nas ciężkie zadnie, bo to zespół z Ostrowi będzie faworytem. Wierzę, że Legion stanie na wysokości zadania i dopisze do swojego dorobku dwa punkty - kończy.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.