Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży (zdjęcia)

28 października w Gminnej Hali Sportowej w Sadownem odbył się XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży. W zawodach wzięło udział 120 zawodników z 11 Klubów Karate Kyokushin.

2023/10/20231028-155148-jpg_6540adb5b9c2c Fot. Zbigniew Wójcicki

Turniej rozpoczął się od oficjalnego otwarcia. Prezes Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai Zbigniew Wójcicki powitał wszystkich gości, zawodników, sędziów, trenerów i opiekunów oraz zgromadzoną publiczność. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Branch Chief of Poland Shihan Wiesław Orzoł, jednocześnie sędzia główny turnieju.

Po otwarciu turnieju odbyła się konkurencja kata (układ, forma) oraz konkurencja w walkach reżyserowanych. Po wyłonieniu zwycięzców w w/w konkurencjach zawodnicy zmierzyli się w walkach w formule lekkiego kontaktu oraz w formule semi kontaktu.

Zwycięzców oraz wszystkich, którzy stanęli na podium nagrodzono pucharami, medalami i dyplomami. Dekoracji dokonali wójt gminy Sadowne Waldemar Cyran, Branch Chief of Poland Shihan Wiesław Orzoł oraz członek Polskiego Związku Karate Sensei Wojciech Rejterada.

Wydarzenie sportowe pod nazwą XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin sport, edukacja, wychowanie zrealizowane zostało głównie ze środków finansowych Urzędu Marszałkowskiego województwa mazowieckiego w Warszawie z oferty konkursowej wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Turniej wsparł również Urząd Gminy w Sadownem oraz Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej.

Honorowy patronat nad imprezą objął wójt Gminy Sadowne pan Waldemar Cyran.

Zawodnicy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushin na podium

Z Brokowskiego KKK na podium stanęli:

Lena Wójcicka - kata kat. dzieci - III miejsce,

Justyna Ołtarzewska - kumite kat. dzieci II miejsce,

Jan Narewski - kumite kat. kadeci mł. III miejsce,

Dawid Rostkowski - kumite kadeci mł. III miejsce,

Krystian Baliński - kumite kat. dzieci III miejsce,

Bartosz Zdziarski - kumite kat. kadeci III miejsce.

XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży był udaną imprezą sportową, która zgromadziła na starcie czołowych zawodników. Zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom sportowy i dali kibicom wiele emocji.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży (zdjęcia)

1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.