Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Burmistrz przyjął nasze mistrzynie

Piękna historia pisze się na naszych oczach. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej dokonała czegoś pięknego.

2023/10/sp-2-bauer-jpg_6540d23b1f682

Podopieczne Adama Napiórkowskiego wywalczyły srebrny medal mistrzostw Polski SZS w sztafetowych biegach przełajowych. W Białymstoku stanęły na drugim stopniu podium.

- To nasz niesamowity sukces. Sukces dziewcząt, które udowodniły, że dzięki ciężkiej pracy oraz dobrej organizacji możemy rywalizować i wygrywać z dużymi ośrodkami i miastami. Moje podopieczne uczą się w klasie sportowej o profilu lekkoatletyka - mówi Adam Napiórkowski, szkoleniowiec zespołu.

Sukcesu naszym mistrzyniom pogratulował burmistrz miasta. Jerzy Bauer. gratulując osiągniętego sukcesu życzył realizacji wszystkich zamierzonych celów i kolejnych sukcesów sportowych. Podziękował dyrektor Dorocie Brzostek, trenerowi dziewcząt Adamowi Napiórkowskiemu oraz całej kadrze za wsparcie i mobilizację do treningów.

Srebrne medalistki mistrzostw Polski to: Alexandra Niemyjska, Zofia Rybaczewska, Amelia Burkiewicz, Julia Kordyszewska, Anna Paradukha, Viktoria Paradukha.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.