Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Sokół Ostrów Mazowiecka pokonał Profbud Legię Warszawa (zdjęcia)

W niezwykle emocjonującym meczu, Sokół Ostrów Mazowiecki pokonał Legię Warszawa 70:67. To już piąta wygrana Sokoła w tym sezonie.

2023/10/mg-6462-jpg_6541505d85818

Mecz od początku był wyrównany i zacięty. Obie drużyny miały swoje momenty, prowadzenie zmieniało się aż 10 razy! W szóstej minucie trzeciej kwarty Sokół wygrywał 58:50, lecz niedługo potem Legia zaczęła wykorzystywać błędy Sokoła, co doprowadziło do wyniku 58:55.

W ostatniej kwarcie to Legia wyszła na prowadzenie 67:61. Sokół jednak nie poddał się i w ostatnich minutach doprowadził do zdobycia 9 punktów z rzędu. Decydujące okazały się rzuty wolne Jana Tomaszewskiego, który na 8 sekund przed końcem wykonał dwa celne rzuty, zapewniając Sokołowi zwycięstwo.

Najlepszym strzelcem Sokoła był Adam Anusewicz, który zdobył 18 punktów. Dzięki zwycięstwu nad Legią, Sokół awansował na 5. miejsce w tabeli grupy B II ligi koszykówki mężczyzn. Gratulujemy naszej drużynie i życzymy dalszych sukcesów!

Sokół Ostrów Mazowiecka 70:67 Profbud Legia Warszawa