Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Wędkarstwo


Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Koła PZW nr 64

W Ostrowi Mazowieckiej nadchodzi ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności wędkarskiej. Już 26 listopada 2023 roku, członkowie Koła nr 64 Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie będą mieli okazję zebrać się na dorocznym Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczym. Zgromadzenie odbędzie się w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Partyzantów 7, gdzie przybędą wędkarze, aby podsumować miniony rok i zaplanować przyszłe działania.

2023/11/wedka-na-niewyraznym-tle-jeziora-169016-36222-jpg_6549f6bd0bbf3

Obrady rozpoczną się o godzinie 10:00, z zapasowym terminem przewidzianym na 10:30 dla tych, którzy z jakichś powodów nie zdążą na początek. Tradycyjnie, pierwszym punktem porządku dnia będzie otwarcie zgromadzenia i wybór osób kierujących obradami, co zapewni sprawną organizację i przebieg spotkania.

W programie przewidziano m.in. zatwierdzenie regulaminu Walnego Zgromadzenia oraz przedstawienie sprawozdań działalności Zarządu Koła. Ważnym momentem będą wręczenie odznaczeń i wyróżnień dla zasłużonych członków oraz omówienie realizacji uchwał i wniosków z poprzedniego roku. To ważna chwila dla wyróżniających się wędkarzy, a także okazja do świętowania sukcesów koła.

Sprawozdanie finansowe, będące punktem centralnym spotkania, przedstawi wyniki działań finansowych Koła za ostatni rok, jak również za okres od 1 października 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. oraz od początku 2023 r. do końca września. Transparentność finansów jest kluczowa dla wszystkich członków, gdyż świadczy o prawidłowym zarządzaniu funduszami Koła.

Kolejne punkty porządku obrad skupią się na przedstawieniu i omówieniu projektów planu działania Koła na rok 2024 oraz preliminarza budżetowego, które są istotne dla długoterminowego planowania i rozwoju Koła. Dyskusja, która się towarzyszyć będzie tym punktom, pozwoli członkom na aktywny udział w kształtowaniu przyszłości koła.

Zarząd nie zapomina również o kwestiach bieżących, takich jak wysokość składek członkowskich oraz na ochronę i zagospodarowanie wód. Te tematy zawsze wywołują żywe dyskusje, wskazując na zaangażowanie członków w sprawy ekologiczne i gospodarcze koła.

Na zakończenie, uczestnicy będą mieli możliwość zgłaszania wolnych wniosków, co jest wyrazem otwartości Zarządu na potrzeby i sugestie członków. Zgromadzenie zakończy się przyjęciem i zatwierdzeniem uchwał, które będą wytyczały kierunki działania na nadchodzący rok.

Zarząd Koła nr 64 apeluje do wszystkich członków oraz sympatyków Polskiego Związku Wędkarskiego o aktywny udział w zbliżającym się zgromadzeniu. Jest to nie tylko obowiązek każdego członka, ale także szansa na wpływ na rozwój lokalnej wędkarstwa. Prośba o zabranie ze sobą legitymacji członkowskiej PZW z opłatą na rok 2023 jest równie ważna, gdyż potwierdza prawo do udziału w obradach.

To Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze będzie zatem okazją nie tylko do podsumowania i nagrodzenia, ale również do wspólnego planowania i zaangażowania w przyszłość Koła, co jest wyrazem żywotności i współpracy wewnątrz wspólnoty.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.