Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Detektywistyczne dziwy: Zagadka schodków

Witajcie znów, wszyscy hobbistyczni komisarze!

2023/11/strome-schodki-jpg_655778997f1b0

Wasze odpowiedzi na ostatnią zagadkę ponownie były nie tylko trafne, ale i szczegółowe. Teraz każdy, kto będzie szukał tamtego głazu z ul. Sikorskiego będzie wiedział, że znaleźć go można za wiaduktem obok FORTE. Dziękujemy Wam za wasz wkład w rozwiązywaniu kolejnej ostrowskiej tajemnicy!

Ponownie jednak nadchodzi ten czas, gdy ostrowscy detektywi zbierają się tutaj raz po raz. Nasze miasteczko spowija przysłowiowa mgła zagadki, więc zapraszamy Was znów do zrobienia sensu z pewnej układanki. Mamy nadzieję, że gotowi jesteście odnaleźć następujące dziwy w naszym mieście!

Tym razem do naszej redakcji trafiło takie zdjęcie - dość strome schodki, jednak na szczęście z barierkami. Można by było ubrać się w kolorowy garnitur i stańczyć się po nich na sam dół. Ktokolwiek zrobiłby to w taką pogodę zapewne jest szalony! Nie będziemy jednak Was prosić o zejście w taneczne szaleństwo, a zamiast tego o przywdzianie detektywistycznego trenczu i zanurzenie się w rolę detektywa godnego samego miasta Gotham.

Czy potraficie powiedzieć nam, gdzie znajdują się takie schodki? Może przy jakimś charakterystycznym dla naszego miasta miejscu? Pamiętajcie obejrzeć całe zdjęcie, żeby znaleźć jakieś możliwe wskazówki!

Zapraszamy do zabawy!

Odpowiedź na zagadkę znajdziecie w tym artykule w najbliższy poniedziałek.

 

Odpowiedź: Strome schodki prowadzące na wiadukt obok FORTE, niedaleko ul. Białej i Sikorskiego.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.