Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Jak długo zostanie z nami zimowa aura? Pogoda na 5 dni

Weekend przyniesie opady deszczu, deszczu ze śniegiem oraz śniegu. W części kraju zrobi się biało. Miejscami temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie -2 stopnie Celsjusza. Co przyniesie początek nowego tygodnia?

źródło: x-news

W sobotę wystąpi duże zachmurzenie z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny wiatr.

Niedziela zapowiada się pochmurna. W pasie województw centralnych popada śnieg, miejscami spadnie go do 10 centymetrów, a także deszcz ze śniegiem. Na zachodzie będzie padał tylko deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Poniedziałek przyniesie duże zachmurzenie z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze zmieniających się kierunków.

Wtorek na południu Polski upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia z opadami deszczu. W pozostałej części kraju dopisze pogodna aura. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 2 st. C na Podlasiu do 8 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

Na środę prognozuje się zmienne zachmurzenie. Na wschodzie sypnie śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 0 st. C na Podkarpaciu do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego wschodu. 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.