Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Niedziela z deszczem i deszczem ze śniegiem. Ślisko!

W całym kraju pochmurno. Postępujący z zachodu na wschód układ frontów atmosferycznych przyniesie opady śniegu (przejściowo dość intensywne do 10 cm) przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz.

źródło: x-news

Temperatura stosowna do charakteru opadów: od 0°C na Suwalszczyźnie do 10°C na Dolnym Śląsku i 11°C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Miejscami w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w Warszawie w południe 1000 hPa. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.