Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje |


MOPS Ostrów Mazowiecka organizuje świąteczną zbiórkę żywności dla potrzebujących

W związku ze zbliżającym się czasem Świąt Bożego Narodzenia Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowi Mazowieckiej organizuje akcję "Świąteczna zbiórka żywności".

2023/11/unnamed-jpg_655b0d2aeb3c6 Fot. Materiały organizatora

Okres świąteczny to czas, w którym osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej wymagają szczególnej pomocy. MOPS Ostrów Mazowiecka zwraca się więc z prośbą o wsparcie akcji na rzecz osób z niepełnosprawnością, samotnych, starszych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

W ramach akcji zbierane będą żywność z przedłużonym terminem przydatności do spożycia, takie jak olej, mąka, cukier, makaron, ryż, konserwy czy słodycze. Zbiórka pozwoli wesprzeć ubogie osoby urozmaicając posiłki na ich świątecznych stołach. Ponadto zachęca się do zakupu środków higienicznych, środków czystości oraz książek, puzzli czy zabawek, które mogłyby być prezentem pod choinkę.

Aby dołączyć do akcji wystarczy zakupić trochę więcej niż sami potrzebujemy. Jeszcze przed samym Bożym Narodzeniem paczki zostaną rozwiezione do potrzebujących mieszkańców.

Wspólne zaangażowanie i pomoc sprawi, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla wszystkich czasem radości i wiary płynącej ze świadomości, że każdy może liczyć na drugiego człowieka.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.