Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Uczestnicy premiery terenowej grywalizacji szli "Nieznanymi śladami Pileckich" (zdjęcia)

Ostatni piątek, kiedy to w połowie dnia zaskoczył nas mroźny i puszysty dotyk zimy, był także dniem premiery terenowej gry mobilnej pt. "Nieznane ślady Pileckich".

2023/11/img-8243-jpg_655b40059f1fe

Początek rywalizacji miał miejsce przy wejściu do Starej Elektrowni, gdzie Panie Jolanta Andruszkiewicz, Agnieszka Kaczmarek i Justyna Jagiełło-Socha przywitały całą uczestniczącą w wydarzeniu młodzież i ich opiekunów. Przedstawiły potem podstawowe reguły gry i dały graczom kod do niej - nie zapominając także o przypomnieniu młodzieży o zachowaniu bezpieczeństwa, ponieważ gra odbywa się w ruchu miejskim.

Zadaniem graczy było w ciągu dwóch godzin wykonanie określonych zadań, rozwiązanie zagadek i zdobycie jak największej liczby punktów, poznając przy tym ciekawe fakty z życia Witolda i Marii Pileckich. 

Młodzież bardzo chętnie brała udział w grywalizacji. Grupy prędko biegały od miejsca na miejsce, wykonując to czego wymagała gra. Skupienie i determinacja wspomagane były dobrą zabawą i śmiechem uczestników. Wyniki oficjalne mają zostać podane do wtorku 21 Listopada. Wręczenie nagród natomiast ma mieć miejsce podczas spotkania podsumowującego projekt, które jest ustalone na 30 Listopada o godz. 17:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie.

Tych z Was, którzy nie dotarli na inaugurację grywalizacji zachęcamy do pobrania aplikacji i rozwiązania zadań gry. Udział jest bezpłatny. Regulamin i kod znajdziecie pod poniższymi linkami MBP.:

Actionbound – Nieznane ślady Pileckich - wersja warsztatowa - Smartphone rally – Scavenger hunt app – Treasure hunt app | Create your own scavenger hunt for mobile devices – GPS treasure hunt app – Tablet tour – Amazing Race App

Organizatorem mobilnej gry miejskiej jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej. Partnerem merytorycznym projekty jest Muzeum Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej. Projekt "Nieznane ślady Pileckich" dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu "Patriotyzm Jutra".

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Uczestnicy premiery terenowej grywalizacji szli "Nieznanymi śladami Pileckich" (zdjęcia)

1/28
2/28
3/28
4/28
5/28
6/28
7/28
8/28
9/28
10/28
11/28
12/28

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.