Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Co jest grane? Sprawdź repertuar Kina Ostrovia na grudzień!

Kino Ostrovia opublikowało repertuar na kolejny miesiąc. Każdy kinomaniak z pewnością znajdzie coś dla siebie!

2023/11/unnamed-jpeg_655df9c57badd Fot. Kino Ostrovia

1 - 7 grudnia 

15.00 - Trolle 3 

Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci.

18.00 - Trolle 3,

20.30 - Napoleon

Napoleon Bonaparte pnie się po kolejnych szczeblach władzy. Towarzyszy mu przy tym ukochana Józefina.

8 - 14 grudnia

15.00 - Trolle 3,

18.00 - Trolle 3,

20.00 - Pięć koszmarnych nocy

Film opowiada o zakłopotanym ochroniarzu, który rozpoczyna pracę w Freddy Fazbear's Pizza. Szybko zdaje sobie sprawę, że nocna zmiana nie będzie taka łatwa.

15 - 21 grudnia

15.00 - Trolle 3,

18.00 - Uwierz w Mikołaja

Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert - pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat - o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki "Happy End". Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!

20.00 - Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry! 

Grupa dzieciaków z Salem (tak, tego Salem) znajduje przeklęty nóż i przypadkiem uwalnia demoniczną siłę, która zmusza ich by wzięli udział w krwawej grze. Takiej, której nie da się wygrać. Zasady są zmienne jak kaprysy demona i wszystko wskazuje na to, że w Salem znów dojdzie do tragedii.

22 - 28 grudnia

15.00 - Życzenie

Nastoletnia Asha z pomocą przyjaciół oraz magicznej gwiazdy z nieba stawia czoła złemu władcy, by ocalić swoją społeczność.

17.00 - Wonka

Młody Willy Wonka poznaje Oompa-Loompas w czasie jednej ze swoich przygód.

20.00 - Aquamen i Zaginione Królestwo

Aquaman zawiera niełatwy sojusz, aby chronić Atlantydę i cały świat przed zniszczeniem.

29 grudnia - 4 stycznia 

15.00 - Życzenie,

17.00 - Aquamen i Zaginione Królestwo,

20.00 - Gra w opętanie

Uczennice Samantha i Clara zostają same na Święta w położonym na odludziu szkolnym internacie. Wkrótce staną oko w oko z grupą fanatycznych morderców, którzy w tej zacisznej okolicy zamierzają przeprowadzić krwawy rytuał wezwania demona. Są gotowi zabić każdego, kto może im w tym przeszkodzić. Nie spodziewają się jednak, że dwie nastolatki mogą okazać się bardzo trudnymi przeciwniczkami. Czyja dusza tej nocy zostanie złożona na ołtarzu zła?

Źródło opisów filmów: Filmweb

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.