Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Ostrowski Mimik? Czy to tylko zwykły słupek?

Witajcie ponownie, wszyscy odkrywcy nieznanego!

2023/11/radosny-slupek-jpg_65608904b3d94

Na naszą ostatnią zagadkę odpowiedzieliście z dużym entuzjazmem i wielu z Was ją także odgadło! Ktoś nawet słusznie zauważył, że znajdowała się ona niedaleko od naszej jeszcze poprzedniej zagadki, naprrrawdę ładnego głazu. Widać wielu Ostrowianom znane są schodki prowadzące na wiadukt obok FORTE! Gratulujemy tym z Was, którzy zgadli i dziękujemy wszystkim za udział w zabawie!

Teraz jednak zapraszamy Was do przywdziania detektywistycznych strojów po raz kolejny, albowiem przyda nam się Wasza ekspercka opinia i determinacja do znajdowania niezwykłych i nietypowych rzeczy w naszym mieście! Dołączcie do Nas ponownie, żeby odnaleźć tę Ostrowską Zagadkę! Choć od razu Wam powiemy, że tutaj może być potrzebne więcej, niż tylko trencz i kapelusz.

Tym razem do naszej redakcji przyszło takie oto zdjęcie - uśmiechnięty, czarny słupek. Być może jest i serdecznie uśmiechnięty, witając każdego przechodzącego... lecz możliwe jest też, że skrywa jakiś sekret! Trudno poznać, czy jest to zwykły słupek, czy tzw. Mimik, wcielający się w jego postać, żeby pozostać niezauważonym. W końcu nawet najlepsi pracownicy pewnej kosmicznej stacji badawczej potrzebowali tzw. Psychoskopu, żeby rozróżnić je od zwykłych przedmiotów. Jako nielicencjonowani i samozwani naukowcy, uważamy że trzeba to zbadać! No właśnie, tylko gdzie ten słupek się znajduje?

Czy potraficie powiedzieć nam, gdzie można znaleźć taki słupek? W jakimś może dość znanym miejscu w naszym mieście? Pamiętajcie obejrzeć całość zdjęcia, żeby być może znaleźć jakieś poszlaki! I nie zapomnijcie o uniformie Transtaru - może wam uratować życie, jeśli okaże się to być jednak Mimik!


Zapraszamy do zabawy!

Odpowiedź na zagadkę znajdziecie w tym artykule w najbliższy poniedziałek.

 

Odpowiedź: Słupek obok bramy wjazdowej obok Szkoły Podstawowej Nr 1.

Wasze opinie

Pasterz   20:14, 27.11.2023

Brama do jedynki

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.