Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


"Czas na planszówki" - Pełna frajdy zabawa w miłej, luźnej atmosferze (zdjęcia)

Ostatnie piątkowe popołudnie było okazją na spędzenie swojego czasu przy grach planszowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w naszym mieście.

2023/11/mg-9138-jpg_6564a49901c28

Spotkanie tym razem zrzeszyło może niezbyt wielką, lecz wiedzącą jak się dobrze bawić grupkę młodzieży. Niektórzy z nich przynieśli nawet własne gry, jak np. "Ego", podobną do znanego "Nigdy przenigdy...", choć różniącą się trochę pod względem rozgrywki. Każdy wybiera kartę z pytaniem i możliwymi odpowiedziami. Ta osoba odczytuje swoje pytanie i odpowiedzi do reszty graczy, po czym wszyscy oprócz zadającego pytanie stawiają pewną ilość żetonów na wybraną odpowiedź. Kto wybrał poprawną odpowiedź wygrywa więcej żetonów, natomiast błędne odpowiedzi karane są utratą żetonów. Zadający pytanie zdobywa taką ilość żetonów, jaka odpowiada graczom którzy odgadli poprawną odpowiedź. To jednak tylko jedna z całej masy gier, które były dostępne na wydarzeniu.

Wszyscy młodzi miłośnicy planszówek bawili się świetnie w swoim towarzystwie. Nie raz było słychać serdeczny śmiech, a uśmiechy nie opuszczały prawie w ogóle ich twarzy. Do końca spotkania na I piętrze biblioteki panowała miła i luźna atmosfera. Tutejsze spotkania charakteryzują się tym, że nie różnią się za mocno od zwykłej gry w domu - oczywiście oprócz tego, że nie mają one miejsca w żadnym domostwie oraz dają możliwość poznania nowych ludzi przy grze.


Czy nie macie miejsca na grę ze znajomymi? Jeśli tak, to Biblioteka właśnie odpowiada na taką potrzebę, udostępniając przestrzeń do gry w takie wydarzenia. I mimo, że w bibliotekach zwykle jest wymagana cisza, nasza lokalna biblioteka posiada przestrzeń, w której można w luźny i miły sposób spędzić wspólnie czas bez bania się o to, że Was pogonią za hałas. Zachęcamy Was do skorzystania z okazji na grę w planszówki tutaj, jeśli taka znów się nadarzy. Spotkania takie zawsze są zapowiadane w środkach przekazu biblioteki (np. oficjalna strona lub strona Facebook).

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: "Czas na planszówki" - Pełna frajdy zabawa w miłej, luźnej atmosferze (zdjęcia)

1/23
2/23
3/23
4/23
5/23
6/23
7/23
8/23
9/23
10/23
11/23
12/23

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.