Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Twórcza ekspresja młodych talentów: Nowy termin na konkurs plastyczny w Ostrowi Mazowieckiej

W Ostrowi Mazowieckiej ogłoszono ekscytującą wiadomość dla młodych artystów. Organizatorzy lokalnego konkursu plastycznego, promującego ideę "Ostrów Mazowiecka - więcej z życia", przedłużyli termin nadsyłania prac. To szansa dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, aby dać upust swojej kreatywności i talentowi.

2023/11/nowy-termin-2-jpg_6565e4eee2a39 Fot. Materiały organizatora

Konkurs zachęca do twórczej interpretacji hasła "Ostrów Mazowiecka - więcej z życia", otwierając drzwi do różnorodnych i unikalnych przedstawień tego dynamicznego miasta. Zarówno w kategorii plakatów, jak i filmów, uczestnicy mogą korzystać z dowolnej techniki, aby najlepiej wyrazić swoją wizję. Plakaty powinny być indywidualnymi pracami w formacie A3, natomiast filmy, również o dowolnej technice, mogą być tworzone indywidualnie lub w zespołach do trzech osób.

Jury konkursu czeka na prace, które najpełniej i najciekawiej zinterpretują ideę konkursu. Z niecierpliwością oczekują na zobaczenie, jak młodzi artyści wykorzystają swoje umiejętności, aby przekazać unikalny charakter Ostrowi Mazowieckiej. Nagrody i wyróżnienia czekają na te prace, które najbardziej przemówią do jury.

Nowy termin nadesłania prac to 15 stycznia 2024 roku. Ta zmiana daje uczestnikom więcej czasu na doskonalenie ich dzieł i zapewnia, że każdy, kto chce wziąć udział, ma wystarczająco dużo czasu na przygotowanie swojej pracy.

Konkurs ten nie tylko promuje lokalny talent, ale także wzmacnia więzi społecznościowe, zachęcając młodych ludzi do angażowania się w życie kulturalne swojego miasta. W Ostrów Mazowiecka, gdzie sztuka i kultura są głęboko zakorzenione, takie inicjatywy jak ten konkurs są kluczowe dla rozwijania kreatywności i wyobraźni młodych pokoleń.

Zapraszamy wszystkich młodych twórców do udziału w tym konkursie i pokazania, jak widzą swoje miasto, a przez to - jak widzą więcej z życia.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.