Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Zagadkowy bałwan i tajemnica jego głowy: Ostrowski weekend pełen niespodzianek!

Witajcie ponownie, wszyscy szukający odpowiedzi!

2023/12/trojkatglowy-balwanek-jpg_6569c995bbaa8

Ostatnim razem daliśmy Wam za zadanie znalezienie pewnego słupka z uśmieszkiem. Po Waszych odpowiedziach jesteśmy w stanie stwierdzić, że raczej wiedzieliście, gdzie się on znajduje - choć pewności nie mamy. Mimo wszystko, dziękujemy Wam za uczestnictwo i jeżeli odgadliście, że znajduje się on obok wjazdu obok Szkoły Podstawowej Nr 1, to także Wam gratulujemy!

Na całe szczęście, okazał się to być zwykły przedmiot, a nie zabójczy kosmita bez grosza empatii ukrywający się pod jego postacią. Jednak nadszedł kolejny weekend, a co za tym idzie - kolejne dziwy, nietypowe sprawy i... Ostrowskie Zagadki!

Tym razem o naszą redakcję otarło się coś takiego - siedzący na ławce bałwan, trochę okrągły, a trochę trójkątny. No, a raczej jego tułów i szyja - jego głowa gdzieś znikła! Nie ważne, czy była ze śniegu i marchewki czy z wyciętej halloweenowej dyni - nasz śnieżny golem utracił przez to możliwość poruszania się. Chyba, że to jest jego głowa i po prostu jest to malutki bałwanek? Trudno powiedzieć, gdy nie wie się, gdzie on nawet jest. No i tutaj wchodzicie Wy!

Czy potraficie powiedzieć nam, gdzie jest - lub też był (kto wie, może odzyskał ruch i już sobie poszedł!) - bałwan obecny na załączonym zdjęciu? Przy jakiej ulicy lub też jakimś konkretnym miejscu? Pamiętajcie obejrzeć całe zdjęcie, a może znajdziecie wtedy jakieś wskazówki!

Zapraszamy do zabawy!

Odpowiedź na zagadkę znajdziecie w tym artykule w najbliższy poniedziałek.

 

Odpowiedź: Bałwanek przy ul. Kazimierza Warchalskiego 2, na placu zabaw obok bloku.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.