Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Mikołajki na Dyktanda.pl

Dla wszystkich miłośników poprawnej polszczyzny, dużych i małych, Dyktanda.pl organizują Mikołajki. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy 6 grudnia o godzinie 19:00 rozwiązać świąteczne dyktando w aplikacji ZDAY.

2023/12/unnamed-4-jpg_65705906d2265 Fot. Materiały organizatora

Mikołaj pamięta o wszystkich i zaprasza do zabawy zarówno uczniów, nauczycieli, jak i rodziców. Podobno worek z prezentami zawiera książki z autografem autora i atrakcyjne gadżety.

Zapisy na wydarzenie trwają już od dziś na stronie https://dyktanda.pl/dyktando-mikolajkowe-2023. Udział jest bezpłatny.

- Do wygrania m.in. nowa książka Ludwika Sobolewskiego, byłego prezesa Giełd Papierów Wartościowych w Warszawie i w Bukareszcie. "Po prostu to zrobić" to lektura, która zainteresuje każdego z domowników. Opowiada o życiu w oparciu o podróże. Autor zabiera nas w tak skrajnie różne i ekscytujące miejsca jak wielka metropolia, dżungla czy pustynia. Książka Ludwika Sobolewskiego będzie świetnym towarzyszem długich, zimowych wieczorów - informują organizatorzy. 

Mikołajkowe dyktando na Dyktanda.pl to świetna okazja do wspólnej zabawy dla całej rodziny. To także doskonały sposób na powtórkę zasad ortografii i gramatyki.

Nie czekaj i zapisz się na wydarzenie!

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.