Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Maraton Zumba Fitness - akcja charytatywna dla Lenki Kacprzyk (zdjęcia)

Już za nami Maraton Zumba Fitness, którego celem było zebranie pieniędzy dla Lenki Kacprzyk zmagającej się z chorobą dystrofii mięśniowej. Akcja odbyła się w hali MOSiR przy ul. Trębickiego 10.

2023/12/mg-0360-jpg_65706a80e6776

Już po wejściu do budynku, w drodze na halę czekały ubrane w mikołajowe czapki wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej Nr 2. Przed drzwiami wejściowymi dawało się cegiełkę uprawniającą do wstępu na wydarzenie, która wynosiła minimum 20 zł. Organizatorzy zapewniają jednak, że cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla Lenki na rehabilitację.

Imprezę otworzył Pan Burmistrz Miasta Jerzy Bauer, który zapoznał zebranych z historią dziewczynki i jej rodziny. Następnie przedstawiono instruktorów, którzy poprowadzili te charytatywne tango i podziękowano wszystkim którzy pomogli przy organizacji wydarzenia. Pod okiem pełnych energii Kasi Sommer, Agaty Agi Wyrwas, Maji Ferenc, Kasi Lewandowskiej i Pawła Sky Skibińskiego zebrani ludzie tańczyli w rytmie zumby. Tańczący tłum ciągnął się spod sceny aż prawie do trybun, na których też były grupki ludzi. Dynamicznych tanecznych ruchów i uśmiechów na twarzy nie brakowało wśród uczestniczących. Nie byłoby jednak dało poczuć się klimatu spotkania i mocy muzyki bez efektów świetlnych i dźwiękowych przygotowanych przez Panów Radosława Pskieta i Michała Podbielskiego.

Już zanim maraton się rozpoczął, do akcji przyłączyło się Miasto Ostrów Mazowiecka. Pracownicy Urzędu Miasta zebrali dla dziewczynki ponad 1000 zł. Jednak do uczestnictwa w akcji charytatywnej nie brakowało także innych chętnych (dokładniej mówiąc, około 100), dzięki czemu w sumie zebrano 3840 zł.

Więcej informacji na temat Lenki znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Maraton Zumba Fitness - akcja charytatywna dla Lenki Kacprzyk (zdjęcia)

1/42
2/42
3/42
4/42
5/42
6/42
7/42
8/42
9/42
10/42
11/42
12/42

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.