Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Kraszewski z hat-trickiem. 16-latek z golem. Gosiewski obronił karnego

Drużyna Łukasza Kamińskiego podniosła się po porażce 0:17 z Koroną Jadów.

2023/10/gks-andrzejewo-jpg_652076805c3b5

GKS Andrzejewo pokonał 4:1 KS Wąsewo, czyli ekipę z Klasy A. Hat-trickiem popisał się Dominik Kraszewski. Bramkę zdobył również testowany 16-latek. - Pokazał się z dobrej strony - mówi szkoleniowiec.

W zespole GKS-u było testowanych siedmiu graczy. - Na początku nasza gra nie wyglądała najlepiej. Było trochę chaosu i przez brak komunikacji zawodników straciliśmy bramkę. Zdołaliśmy wyrównać, a tuż po przerwie już wygrywaliśmy - dodaje.

KS Wąsewo mogło wyrównać, ale znakomicie spisał sie Rafał Gosiewski, który obronił rzut karny. - Ostatnie minuty to wyrównane spotkanie, ale to my strzeliliśmy kolejne bramki - mówi.

Jak zapowiada Kamiński, w kolejnym starciu szansę otrzymają przede wszystkim ci, którzy jesienią stanowili o sile GKS-u. - Czas na podjęcie decyzji odnośnie testowanych - kończy.

GKS Andrzejewo - KS Wąsewo 4:1 (1:1)
Bramki: D. Kraszewski x3, zaw. testowany.
GKS Andrzejewo: Gosiewski - Kalinowski, Pac, zaw. testowany, Kapusta, zaw. testowany, zaw. testowany, zaw. testowany, zaw. testowany, zaw. testowany, D. Kraszewski. Ponadto grał: zaw. testowany.