Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Co jest grane? Sprawdź repertuar Kina Ostrovia na kolejny miesiąc!

Szukasz filmowych wzruszeń, chcesz przeżyć kosmiczną przygodę lub po prostu zrelaksować się przy dobrej komedii? Kino Ostrovia zaprasza na seans! W repertuarze na najbliższy tydzień znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od wieku i preferencji.

2024/02/normal-c0941eda59c5e18dc55ef8da40481358388cf86e-jpeg_65d5ab1556722 Fot. Kino Ostrovia

1 - 7 marca

15.00 Cudowny chłopak. Biały ptak

Julian usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, nie potrafi odnaleźć się w liceum. Jego babcia dzieli się z nim poruszającą historią swojej młodości.

17.30 Diuna. Część druga

Książę Paul Atryda przyjmuje przydomek Muad'Dib i rozpoczyna duchowo-fizyczną podróż, by stać się przepowiedzianym w proroctwie wyzwolicielem ludu Diuny.

20.30 Anatomia upadku

Mężczyzna upada z wysokości i ginie. Czy jego żona jest za to odpowiedzialna?

8 marca

20.00 Piękna katastrofa 2

Abby i Travis budzą się po szalonej nocy w Las Vegas bogatsi o ból głowy, kupę forsy, którą Abby wygrała w kasynie i obrączki na palcach. Wygląda na to, że w przypływie namiętności podkręconej alkoholem wzięli ślub. Co teraz? Za wygrane bogactwo postanawiają spędzić upojny miodowy miesiąc w Meksyku w towarzystwie znajomych i rodziny. Ale zanim to nastąpi każde z nich wyprawia swój wieczór kawalerski/panieński, który kończy się nieziemską zadymą. Co gorsza ich tropem rusza mafioso Benny i jego osiłki, by odzyskać forsę, którą stracili w kasynie. Nowa droga życia Abby i Travisa zapowiada się naprawdę wyboiście.

8 - 14 marca

16.00 Kung Fu Panda 4

Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby... dać sobie już spokój. A dokładniej ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Wiąże się z tym kilka oczywistych problemów. Po pierwsze, PO wie tyle samo o duchowym przywództwie, co o diecie paleo, a po drugie, musi szybko znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika, zanim będzie mógł objąć swoje nowe stanowisko. Co gorsza, do gry wkracza czarodziejka - Kameleona, maleńka jaszczurka, która może zmieniać kształt w dowolne stworzenie, duże lub małe. PO będzie potrzebował pomocy. Znajdzie ją u bystrej lisicy Zhen, której umiejętności okażą się nieocenione. W dążeniu do ochrony Doliny Spokoju przed Kameleoną, ten komediowy duet będzie musiał współpracować. PO odkryje, że przyjaciół można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

16.00 Kung Fu Panda 4 

18.00 Kung Fu Panda 4 

20.00 Diuna

Szlachetny ród Atrydów przybywa na Diunę, będącą jedynym źródłem najcenniejszej substancji we wszechświecie.

15 - 21 marca

15.30 Kung Fu Panda 4

17.30  Biała odwaga

Historia dwóch podhalańskich rodów wystawionych na najtrudniejszą próbę podczas niemieckiej okupacji.

20.00 Diuna. Część druga

Książę Paul Atryda przyjmuje przydomek Muad'Dib i rozpoczyna duchowo-fizyczną podróż, by stać się przepowiedzianym w proroctwie wyzwolicielem ludu Diuny.

22 - 28 marca

16.00 Kung Fu Panda 4

18.00 Sami Swoi. Początek

Losy rodów Kargulów i Pawlaków przed przesiedleniem z Kresów na Ziemie Odzyskane.

20.00 Biała odwaga

Historia dwóch podhalańskich rodów wystawionych na najtrudniejszą próbę podczas niemieckiej okupacji.

29 marca - 4 kwietnia

16.00 Pies i robot

PIES zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela - ROBOTA.

18.00 Strefa interesów

Komendant obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau Rudolf Höss i jego żona Hedwiga próbują ułożyć sobie rodzinne życie w domu z ogrodem, który znajduje się tuż obok obozu.

20.00 Tyle co nic

Grupa rolników protestuje pod domem posła, który zawiódł ich oczekiwania.

Źródło opisów fimów: Filmweb

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.