Opublikowano . Mazowieckie | Kultura i rozrywka | Koncerty


Adam Kalinowski i Natalia Szczypuła - koncert w Multimedialnym Centrum Natura. Konkurs!

Już 10 marca Multimedialne Centrum Natura stanie się sceną wyjątkowego wydarzenia - koncertu duetu Adama Kalinowskiego i Natalii Szczypuła, zorganizowanego z okazji Dnia Kobiet. To wyjątkowa okazja, aby celebrować ten dzień w towarzystwie znakomitej muzyki na żywo.

2024/03/plakat-adam-kalinowski-trio-kopia-65e5a2f1b4552-jpg_65e5c1d7b738b Fot. Materiały organizatora

Adam Kalinowski - ( pochodzi z Łomży) polski wokalista rockowy. Muzyk znany jest z występów w talent show, działalności solowej oraz śpiewania w zespole Black Jeans. Jego charakterystyczną, rockową barwę głosu doceniły miliony słuchaczy w XI edycji "The Voice of Poland", gdzie Kalinowski zajął II miejsce. Ostatnio jego nagrania polskich hitów śpiewanych po angielsku zrobiły furorę w mediach społecznościowych.

Filmy z serii "Ale po angielsku" obejrzało w przeciągu kilku miesięcy dziesiątki milionów ludzi na całym świecie doceniając pomysł, a przede wszystkim wokalne interpretacje Adama. W trakcie koncertu poza autorskim materiałem z albumów "Być może ostatnia płyta" oraz "Pokolenie Y" Adam Kalinowski zaprezentuje najbardziej docenione utwory z serii "Ale po angielsku". Z pewnością nie zbraknie "Jolki" czy "Dni, których jeszcze nie znamy".

Natalia Szczypuła - polska wokalistka, autorka tekstów i muzyki, vocal coach, wykonująca muzykę pop, soul oraz jazz. Wystąpiła w programie The Voice of Poland 11 Na co dzień związana z wrocławską sceną muzyczną.

Otrzymała tytuł "Wokalistki roku 2021" w wyniku głosowania internautów na portalu muzycznym Muzykoholicy.com. W swojej muzyce łączy ze sobą różnorodne style (soul, jazz, funk, pop).

Bilety do nabycia na stronie www.bilety24.pl.

Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Mazowsze serce Polski.

Konkurs

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy 10 podwójnych zaproszeń na występ. Aby zdobyć bilety, należy wysłać e-mail na adres konkurs@moja-ostroleka.pl z imieniem i nazwiskiem, w tytule wpisując Multimedialne Centrum Natura.  Czas - start! Spieszcie się, konkurs zwykle nie trwa długo. O wygranej zostaniecie powiadomieni w wiadomości zwrotnej.

Koncert odbędzie się w 10 marca o godz. 19.00 w Multimedialnym Centrum Natura.

Zapraszamy,

Multimedialne Centrum Natura

Ul. Natury 7 , 07-410 Ostrołęka

Tel: 509 167 415

e.mail: biuro@centrumnatura.org

www.centrumnatura.org

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.