Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


W Szulborzu Wielkim świętowano Dzień Kobiet

W piątek, 8 marca, w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Szulborzu Wielkim odbyła się już po raz drugi wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Na zaproszenie Wójta liczne grono kobiet z terenu gminy uczestniczyło w tym wydarzeniu.

2024/03/dsc-0941-jpg_65f17954c4c22 Fot. Urząd Gminy w Szulborzach Wielkich

Niezwykłą atrakcją wieczoru była część artystyczna przygotowana przez utalentowanych uczniów Szkoły Podstawowej pod czujnym okiem nauczycieli. Młodzież szkolna nie tylko zaskoczyła publiczność przedstawieniami i piosenkami, ale również w humorystyczny sposób opowiedziała o Dniu Kobiet, co spotkało się z entuzjastycznym aplauzem ze strony widzów.

W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia uhonorowano Panią Anetę Niemirę medalem pamiątkowym Pro Masovia, przyznanym na wniosek wójta gminy za jej wybitny wkład w rozwój gospodarczy, kulturalny i społeczny Mazowsza. Medal wręczył społeczny asystent Marszałka Województwa Mazowieckiego - Pan Rafał Kowalczyk.

Panie miały okazję wysłuchać inspirujących przemówień, które były pochwałą dla ich osiągnięć. Każda kobieta otrzymała także kwiatek, a wieczór uświetnił koncert grupy muzycznej Limbos.

Po oficjalnej części uroczystości wszyscy goście mieli okazję spotkać się przy słodkim poczęstunku, tworząc tym samym przyjemną atmosferę podsumowania tego wyjątkowego dnia.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom za hojność i wsparcie, dzięki którym możliwe było zorganizowanie tak wyjątkowego wydarzenia. Podkreślają również, że zaangażowanie sponsorów jest wyrazem promowania równości i doceniania kobiet w lokalnej społeczności.

Uroczystość Dnia Kobiet w Szulborzu Wielkim była wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.