Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Muzyczne przedwiośnie w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia, wideo)

W środę, 20 marca Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Ostrowi Mazowieckiej zorganizowała koncert pod nazwą "Muzyczne przedwiośnie". 

2024/03/20240320-191846-jpg_66012b524eafc Fot. Scena Kotłownia

- Wystąpili uczniowie szkoły z klas fortepianu, skrzypiec, fletu, gitary, akordeonu, keybordu i śpiewu solowego. W programie koncertu znalazły się utwory Chopina, Bramsa, Schumanna, Sietza, kompozycje muzyki rozrywkowej z repertuarów Adele, Elvisa Presleya i Nino Roty, a także melodie ludowe polskie i peruwiańskie. W finale wystąpiło duo skrzypcowe - uczennica Maria Krasińska i prof. Uliana Kikoła, których wykonanie na bis znajduje się w przedstawionym materiale filmowym - czytamy w relacji. 

Wydarzenie to było prawdziwą ucztą dla miłośników muzyki i znakomitym rozpoczęciem obchodów 20-lecia istnienia szkoły.

Wysoki poziom artystyczny, perfekcyjne przygotowanie uczniów i entuzjazm płynący ze sceny udzieliły się widowni, która każdy występ nagradzała gromkimi brawami. Koncert był prawdziwą ucztą dla ducha i dowodem na talent i zaangażowanie młodych muzyków.

Kolejne wydarzenia zaplanowane są na kwiecień, maj i czerwiec. Organizatorzy już teraz zapraszają wszystkich miłośników muzyki do udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.