Opublikowano . Mazowieckie | Kultura i rozrywka | Koncerty


Muzyczna uczta w stylu Latin - Latin Lovers Trio - koncert w Multimedialnym Centrum Natura. Konkurs!

Już w najbliższą niedzielę, 7 kwietnia w Multimedialnym Centrum Natura odbędzie się prawdziwa muzyczna uczta w stylu Latin - Latin Lovers Trio.

2024/04/unnamed-kopia-660bd48f71009-jpg_660be72d28c81

Zapraszamy Państwa na muzyczną ucztę w stylu Latin, na scenie wystąpi Latin Lovers Trio, 7 kwietnia 2024 o godz. 18.00 w Multimedialnym Centrum Natura, Ostrołęka, ul. Natury 7.

Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Mazowsze serce Polski

Link do biletów https://www.bilety24.pl/koncert/1413-latin-lovers-trio-104397?id=582838

Muzyka, którą gramy powstała z miłości do pulsujących, pełnych oparów i nostalgii, gorących rytmów i pięknych melodii lat 50 XX wieku. Muzyczna podróż wśród oceanów bossa novy, rumby i salsy.

Maciej Łyszkiewicz skomponował 10 utworów, do których piękne teksty napisała Iza Kowalewska inspirując się poetami polskiej piosenki i z przymrużeniem oka podejmując z nimi dialog. Piękne melodie rodem z lat 50 tych XX wieku flirtują z tekstem. Powrót do zapomnianych szlagwortów, do melodyjnych refrenów. Dla każdego słuchacza, który stęskniony jest po prostu dobrych piosenek.

Iza Kowalewska - wokalistka o głosie jak plaster miodu, autorka muzyki i tekstów, muzykoterapeutka, psycholog,psychotraumatolog, współtwórca grupy Muzykoterapia.

Nagrała 8 albumów z autorską muzyką i tekstami. Użyczała swojego głosu na wielu albumach polskich twórców takich jak Fisz,Emade,Tworzywo Sztuczne,O.S.T.R, Jamal,Novika,Ania Rusowicz i inni.

Maciej Łyszkiewicz - wybitny melodysta, kompozytor, pianista, twórca takich zespołów jak: No Limits, Leszcze, Łyczacza. Jego kompozycje kochali mistrzowie słowa a on do nich tworzył przepiękna muzykę( m: innymi: Agnieszka Osiecka, Andrzej Ballo).

Ryszard Bazarnik - niesamowity perkusjonista, twórca Największego Bębna Świata, posiadacz podwójnego Rekordu Guinnessa, wynalazca Szalonego projektu Koncert na Ścianie.

Konkurs

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy 5 podwójnych zaproszeń na występ. Aby zdobyć bilety, należy wysłać e-mail na adres z imieniem i nazwiskiem, w tytule wpisując Multimedialne Centrum Natura. Czas - start! Spieszcie się, konkurs zwykle nie trwa długo. O wygranej zostaniecie powiadomieni w wiadomości zwrotnej.

Koncert odbędzie się w 7 kwietnia o godz. 18.00 w Multimedialnym Centrum Natura.

 

Zapraszamy,

Multimedialne Centrum Natura

Ul. Natury 7 , 07-410 Ostrołęka

Tel: 509-167-415

e.mail: biuro@centrumnatura.org

www.centrumnatura.org

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.