Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Sezon imprezowy w plenerze rozpoczęty. Family Fest trwa w najlepsze! (zdjęcia)

Wraz z nadejściem ciepłych dni nadchodzi czas na wspólne rodzinne wydarzenia pełne uśmiechów, pyszności i radości. W Ogródku Jordanowskim w Ostrowi Mazowieckiej trwa Family Fest. Impreza dedykowana jest wszystkim miłośnikom wesołej zabawy oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu.

2024/04/family-fest-fot-ostrowmaz24-jpg_661146579d4d9

Głównymi atrakcjami wydarzenia są bez wątpienia food trucki, które goszczą na terenie festiwalu. Reprezentanci polskiej areny street foodowej proponują kulinarną podróż po całym świecie. Od smakowitych frytek, przez aromatyczne burgery. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tych, którzy poszukują chwilowego orzeźwienia przygotowana została Strefa Orzeźwienia. Na stoisku pełnym dobroci można skosztować autorskiej lemoniady. Bez względu na preferencje każdy odnajdzie tu coś dla siebie.

Strefa Juniora to miejsce, które szczególnie przypadło do gustu najmłodszym uczestnikom festiwalu. Dmuchany plac zabaw, kolorowe stoiska z zabawkami, balonami i słodkościami zapewniają dzieciom mnóstwo rozrywki, pozwalając rodzicom na chwilę odpoczynku. Dla wszystkich odwiedzających przygotowano również Food Court - strefę z ławostołami, gdzie można spokojnie zasiąść i delektować się kulinarnymi przysmakami, nie martwiąc się o miejsce do siedzenia.

Miały miejsce oczywiście dodatkowe atrakcje, które były dostępne całkowicie bezpłatnie dla uczestników. W godz. 12.00 - 16.00 odbyło się spotkanie z ulubionymi postaciami z topowej bajki o dzielnych pieskach. Maluchy miały okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów, zrobić zdjęcia oraz spędzić czas w magicznej atmosferze pełnej uśmiechu i przygody.

Family Fest w Ogródku Jordanowskim w Ostrowi Mazowieckiej trwa, aż do niedzieli do godz. 19.00! To znaczy, że mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości mogą jeszcze cieszyć się niezapomnianymi doświadczeniami, pysznym jedzeniem oraz różnymi atrakcjami.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Sezon imprezowy w plenerze rozpoczęty. Family Fest trwa w najlepsze! (zdjęcia)

1/22
2/22
3/22
4/22
5/22
6/22
7/22
8/22
9/22
10/22
11/22
12/22

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.