Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


8. Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Komorowie już wkrótce!

W niedzielę odbędzie się 8. Otwarcie Sezonu Motocyklowego z udziałem Klubu Motocyklowego "Stajnia". Po paradzie rozpocznie się piknik z licznych atrakcjami dla uczestników.

2024/04/rajd-motocyklowy-motocykle-jpg_6614e53fb0567 Zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę 14 kwietnia Komorowo stanie się areną dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Już po raz ósmy odbędzie się 8. Otwarcie Sezonu Motocyklowego z udziałem Klubu Motocyklowego "Stajnia". Wydarzenie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, odbędą się m.in. konkursy z nagrodami oraz grill. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godz. 11.00. Wszyscy chętni będą mogli wtedy wziąć udział w mszy świętej odprawionej w intencji motocyklistów. Będzie to symboliczne rozpoczęcie spotkania. Główna atrakcja dnia, czyli parada ulicami miasta rozpocznie się o godz. 12.00. Różnorodne motocykle i dźwięki silników wypełnią ulice, co na pewno przyciągnie spojrzenia mieszkańców. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć i poczuć energię prawdziwych pasjonatów motoryzacji.

Po paradzie o godz. 13.00 rozpocznie się piknik. W programie nie zabraknie licznych atrakcji dla wszystkich uczestników. Wśród nich znajdą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, grillowanie w plenerze, a także aromatyczna grochówka oraz cyklop - urządzenie do nauki kontroli i oceny dokładności celowania, które sprawi, że każdy chętny będzie mógł przetestować swoje umiejętności. Na terenie wydarzenia będzie można również podziwiać wystawę aut amerykańskich.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.