Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Wycieczka rowerowa. Pierwsza wyprawa do kościoła w Broku

Nowa inicjatywa w Ostrowi Mazowieckiej pt. "Spotkajmy się na rowerach" organizowana przez parafię im. Chrystusa Dobrego Pasterza.

2024/04/wycieczka-rowerowa-pierwsza-wyprawa-do-kosciola-w-broku-fot-parafia-pw-chrystusa-dobrego-pasterza-jpg_6617d06a6dc53 Fot. Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza

Nowa inicjatywa w Ostrowi Mazowieckiej. Wraz z nadejściem cieplejszych dni ruszają cykliczne przejażdżki rowerowe pod nazwą "Spotkajmy się na rowerach" organizowane przez parafię im. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Podczas rowerowych wypraw będzie można odkryć uroki lokalnych miejsc kultu i pamięci. Zaplanowane przejażdżki będą odbywać się w drugie i czwarte soboty każdego miesiąca. To idealna okazja, aby spędzić czas aktywnie i poznać historię naszego regionu. Pierwsza wycieczka rowerowa już w sobotę 13 kwietnia o godz. 13.00! Wyjazd odbędzie się spod parafii pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Celem wycieczki jest kościół w Broku, gdzie na uczestników czekać będzie niezwykła podróż przez historię.

Podczas pierwszego wyjazdu rowerzyści poznają historię Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego - naukowca, wynalazcy, botanika i uczestnika powstania listopadowego. Jego życie to niezwykła historia odwagi, pasji i niezłomnej determinacji.

Do udziału zaproszeni sa wszyscy chętni niezależnie od wieku i umiejętności. Czas trwania wyprawy to około 3 - 4 godz. - idealny na odrobinę ruchu i refleksji. Przed wyjściem warto pamiętać o kilku rzeczach. Należy zabrać ze sobą kask i kamizelkę, by podróż była bezpieczna i komfortowa. Ważne jest także zadbanie o dobry humor - przecież to nie tylko podróż, ale także okazja do spotkania się z innymi uczestnikami. Jeśli jesteś niepełnoletni, koniecznie przyjdź z rodzicem lub opiekunem.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.