Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Majówka w Restauracji 17! Dzień pełen atrakcji dla całej rodziny

Wiosna w pełni a wraz z nią nadeszła pora na niezapomnianą Majówkę w Restauracji 17! Będzie to dzień pełen atrakcji i rozrywki dla całej rodziny!

2024/04/majowka-w-restauracji-17-dzien-pelen-atrakcji-dla-calej-rodziny-fot-uslugi-hotelowe17-jpg_66277fbf53cf1 Fot. Usługi Hotelowe 17

Restauracja 17, która znajduje się przy ul. Lubiejewskiej 158 przygotowała wydarzenie, które na pewno pozostanie na długo w pamięci mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej i okolicznych miejscowości. Organizatorzy zapraszają na Majówkę w Restauracji 17, która rozpocznie się w sobotę 4 maja o godz. 12.00. Wstęp wolny! Przygotowano wiele atrakcji, które umilą czas zarówno najmłodszym, jak i starszym. Wspaniała zabawa, gry sportowe oraz turniej w siatkówkę, ping ponga oraz bilarda. Dla wszystkich spragnionych dobrego jedzenia na miejscu będzie czekać pyszne jedzenie z grilla, obiady oraz rożnorodne napoje.

Wieczorem organizatorzy zapraszają na potańcówkę, aby wspólnie świętować. Muzyka, taniec i dobra zabawa to gwarancja udanego wieczoru. Majówka z Retauracją 17 odbędzie się na terenie ogrodowym hotelu a do dyspozycji będzie duży, zadaszony pawilon ogrodowy, stoły i ławki. Jeśli pogoda nie dopisze będzie można ten czas spędzić w hotelu.

Warto również pamiętać, że będzie to świetna okazja do odwiedzenia muzeum. Tego dnia zwiedzanie Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej będzie darmowe.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.