Opublikowano . Mazowieckie | Kultura i rozrywka | Inne


Komedia Muzyczna "Doktor Miłość" - spektakl w Multimedialnym Centrum Natura. Konkurs!

Już 15 czerwca na scenie Multimedialnego Centrum Natura przy ul. Natury 7 w Ostrołęce, o godz. 18.00, wyjątkowy spektakl kabaretowo-muzyczny pt. "Doktor Miłość", w reżyserii Jana Jakuba Należytego.

2024/06/1233333333-jpg_6667eb90a5edc

Akcja spektaklu toczy się w gabinecie psychoterapeuty Doktora Miłość, którego drugim zawodem jest "zawód miłosny". Zabawne perypetie pacjentek w połączeniu z niebanalnymi metodami Doktora spowodują, że wszystkie Panie na widowni zapiszą się na wizytę, a ich Panowie będą zachwyceni efektami "terapii". Całość poprzeplatana jest najbardziej znanymi i cenionymi piosenkami z repertuaru Kaliny Jędrusik, Kabaretu Starszych Panów, Mariana Hemara i innych... Występują krakowscy i śląscy artyści.

Obsada: Ewa: Ewa Romaniak ,Basia: Barbara Broda-Malon, Doktor Miłość: Jan Jakub Należyty

Muzycy: Na fortepianie: Konrad Mastyło - kompozytor, pianista od lat związany m. in. z Piwnicą pod Baranami, niegdyś członek legendarnego zespołu Marka Grechuty i Jana Kantego - Pawluśkiewicza - "Anawa" Na skrzypcach: Sebastian Malon - muzyk, Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach

BILETY:  https://www.bilety24.pl

Konkurs:

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy 4 podwójne zaproszenia na występ. Aby zdobyć bilet, należy wysłać e-mail na adres z imieniem i nazwiskiem. Czas - start! Spieszcie się, konkurs zwykle nie trwa długo. O wygranej zostaniecie powiadomieni w wiadomości zwrotnej.

Spektakl odbędzie się w 15.06 o godz. 18.00 w Multimedialnym Centrum Natura.

Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

Zapraszamy,

Multimedialne Centrum Natura

ul. Natury 7, 07-410 Ostrołęka

Tel: 516-491-060

e.mail: biuro@centrumnatura.org

www.centrumnatura.org

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz