Opublikowano

Poważna awaria sieci wodociągowej w Ostrowi Mazowieckiej. Przerwa w dostawie wody

Doszło do poważnej awarii sieci wodociągowej, co spowodowało przerwy w dostawie wody w dużej części miasta. ZGK pracuje nad jak najszybszym

Doszło do poważnej awarii sieci wodociągowej, co spowodowało przerwy w dostawie wody w dużej części miasta. ZGK pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki, apelując do mieszkańców o cierpliwość i wyrozumiałość.

W dniu 22 lipca Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej przeprowadzał kolejny etap prac konserwacyjnych na sieci wodociągowej. W związku z tym, w godz. od 9.00 do 14.00 nastąpiła przerwa w dostawie wody do budynków przy ulicach:

  • Wyspiańskiego,
  • Moniuszki,
  • Sikorskiego,
  • Fałata,
  • Chełmońskiego,
  • Malczewskiego.

Niestety, jak informuje ZGK w Ostrowi Mazowieckiej, doszło do poważnej awarii sieci wodociągowej. Usterka jest na tyle poważna, że spowodowała przerwy w dostawie wody do budynków w dużej części miasta.

ZGK już pracuje nad usunięciem awarii i dokłada wszelkich starań, aby przywrócić dostawy wody jak najszybciej. Mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej zostali poproszeni o cierpliwość i wyrozumiałość w obliczu zaistniałej sytuacji. Zakład będzie na bieżąco informować mieszkańców o postępach prac i przewidywanym czasie przywrócenia normalnych dostaw wody.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz