Ostrowscy policjanci po raz kolejny przypomnieli kierowcom, że nie ma zgody na jazdę po alkoholu i łamanie sądowych zakazów. Podczas rutynowej kontroli drogowej zatrzymali mężczyznę, który za kierownicą nie tylko przekroczył dopuszczalny limit alkoholu, ale także złamał obowiązujący go zakaz prowadzenia pojazdów.
W sobotni poranek 16 listopada ostrowscy policjanci z wydziału prewencji prowadzili patrol w rejonie miasta. Podczas rutynowej kontroli drogowej na ulicy T. Kościuszki zatrzymali 51-letniego kierowcę toyoty. Okazało się, że mieszkaniec powiatu ostrowskiego miał ponad 0.8 promila alkoholu w organizmie, co stanowiło wykroczenie.
Dodatkowo mężczyzna naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązywał go od wyroku miejscowego sądu. Zatrzymany kierowca został przekazany do dalszych czynności procesowych, a jego pojazd odholowano na policyjny parking.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.