Zmiany w Zespole Interdyscyplinarnym w Ostrowi Mazowieckiej
Burmistrz Hubert Betlejewski wydał zarządzenie o powołaniu nowego składu Zespołu Interdyscyplinarnego do spraw Przeciwdziałania Przemocy Domowej w Ostrowi Mazowieckiej.
W składzie Zespołu nastąpiły dwie zmiany. Dorota Pasztaleniec zastąpiła Agnieszkę Gwardiak jako przedstawiciel organizacji pozarządowej, a Katarzyna Brzostek objęła miejsce Moniki Gniazdowskiej jako przedstawiciel oświaty.
Nowy skład Zespołu Interdyscyplinarnego: 1. Adriana Borowa – przedstawiciel Ośrodka Pomocy Społecznej, 2. Dorota Pasztaleniec – przedstawiciel organizacji pozarządowej, 3. Lidia Runo – przedstawiciel Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, 4. Łukasz Grabowski – przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji, 5. Katarzyna Brzostek – przedstawiciel oświaty, 6. Małgorzata Leszczyńska – przedstawiciel ochrony zdrowia, 7. Jolanta Konrad – kurator zawodowy, przedstawiciel Sądu Rejonowego.
Zespół Interdyscyplinarny zajmuje się koordynowaniem działań na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej, wspieraniem osób dotkniętych przemocą oraz podejmowaniem działań prewencyjnych.
Wasze opinie
Agnieszka Gwardiak
13:23, 02.02.2025
Szanowni państwo. Ostrów 24 najwyraźniej potrzebuje kliknięć. Nie ma tu żadnej sensacji. Rezygnację z funkcji dyrektora MOPS złożyłam w lipcu 2024r. i od tamtej pory nie pełnię tej funkcji. Umowa została ze mną rozwiązana 1 listopada 2024 r. Równolegle na ręce burmistrza złożyłam rezygnacje z udziału w MKRPA i Zespole Interdyscyplinarnym więc odwołanie mnie to czysta formalność. Sensacji żadnej tu nie ma. Rzetelnej informacji też nie.
Bonżur
12:17, 03.02.2025
Burmistrz lubi takie akcje,pewnie chce pokazać, że potrafi rządzić. Zmiany na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich nie jest oznaką umiejętności, wręcz przeciwnie jest to oznaka bezradności. Burmistrz zajmuje się kampanią prezydencką,co prawda , jak podkreślił w czasie wolnym. Może zająłby się lepiej bezpieczeństwem w mieście. Od jakiegoś czasu pewien osobnik okrada sklepy w biały dzień. Policja jest bezradna ,, mała szkodliwość czynu" no cóż, ale dla władz ważniejsze są przepychanki polityczne niż zapewnienie bezpieczeństwa lokalnych przedsiębiorców.
Ola
12:56, 03.02.2025
Burmistrz to nie szeryf jak się komuś wydaje. Od ścigania przestępców jest policja. Proszę czytać też ze zrozumieniem co napisała Pani Gwardiak. A to że ktoś pisze o takich zmianach teraz to ani wina ani zasługa burmistrza. Jak napisała Pani Gwardiak żadnej sensacji tu nie ma. Ale wiadomo jak ktoś nie czyta ze zrozumieniem to tak jest niestety...
Ola
12:57, 03.02.2025
Burmistrz to nie szeryf jak się komuś wydaje. Od ścigania przestępców jest policja. Proszę czytać też ze zrozumieniem co napisała Pani Gwardiak. A to że ktoś pisze o takich zmianach teraz to ani wina ani zasługa burmistrza. Jak napisała Pani Gwardiak żadnej sensacji tu nie ma. Ale wiadomo jak ktoś nie czyta ze zrozumieniem to tak jest niestety...
Bonżur
13:19, 03.02.2025
Do Oli. Poważnie
Nie szeryf? Jak ukradną Oli to wtedy pewnie zaboli.
Do Bonżur
16:46, 03.02.2025
Jestem pewna, że "jak ukradną Oli", to być może Olę to zaboli, ale z cała pewnością Ola zgłosi to na policję, a nie w Urzędzie Miasta.
Ewix
16:48, 03.02.2025
Burmistrz ma teraz przestępców łapać??? To jakaś nowość. ... to już prędzej starosta bo komenda jest powiatowa przecież.....jak to łatwo jest kogoś oceniać i komuś obowiązki ustalać.... proponuję zacząć od siebie i zastanowić się co my jako mieszkańcy mamy do zaoferowania
Lula
06:57, 04.02.2025
Jest jeszcze straż miejska ale oni są tylko aktywni w poniedziałki bo wtedy można łatwo ,,łoić,, chłopów przy targowisku przecież to takie proste no i jest tzw.wynik.
Lula
06:57, 04.02.2025
Jest jeszcze straż miejska ale oni są tylko aktywni w poniedziałki bo wtedy można łatwo ,,łoić,, chłopów przy targowisku przecież to takie proste no i jest tzw.wynik.
Bonżur
09:24, 04.02.2025
Ewix pewnie czekasz na stanowisko, które będzie do obsadzenia w ratuszu. My jako mieszkańcy pracujemy płacimy podatki, z których to właśnie jest pensją Burmistrza. Płacimy podatki od nieruchomości, odśnieżamy chodniki ,zamiatamy , sprzątamy liście, bo to nasz chodnik. Taki nasz obowiązek, To robimy dla miasta, mógłby i Burmistrz zainteresować się problemem bezpieczeństwa mieszkańców, podatników, ale to go przerasta , myśli pewnie ,że jego praca polega na przestawianiu figur ,pewnie dobrze-gra w szachy, no przesadziłem, prędzej w chińczyka.
Dodaj komentarz
Regulamin dodawania komentarzy w portalu OstrowMaz24.pl
Właściciel lokalnego portalu ostrowmaz24.pl ("OstrowMaz24"), zwanego w niniejszym Regulaminie Portalem, umożliwia bezpłatną usługę elektroniczną dodawania komentarzy (wpisów/opinii) pod artykułami zamieszczanymi w Portalu, która dostępna jest dla każdego użytkownika sieci Internet zwanym w Regulaminie Użytkownikiem. Dodawanie komentarzy odbywa się dzięki udostępnionemu formularzowi z mechanizmem. Założeniem usługi dodawania komentarzy jest wymiana informacji i opinii oraz prowadzenie dyskusji pomiędzy Użytkownikami. Użytkownik korzystający z usługi dodawania komentarzy, zobowiązuje się do przestrzegania niniejszych zasad:
Zakazane jest korzystanie z usługi dodawania komentarzy w sposób sprzeczny z zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.
Użytkownik zamieszczający dany komentarz ponosi całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści oraz za szkody powstałe w wyniku publikacji tych treści.
Użytkownik zobowiązuje się nie umieszczać w komentarzu treści niezgodnych z obowiązującym prawem oraz takich, które mają charakter reklamy, kryptoreklamy, product placementu.
W ramach usługi dodawania komentarzy, Użytkownik zamieszcza komentarz o treści i formie określonej przez siebie i to Użytkownik decyduje, jakie treści wprowadza na strony Portalu.
Użytkownik zamieszczającym na Portalu komentarz, zobowiązuje się nie używać w komentarzu zwrotów lub określeń powszechnie uznawanych za wulgarne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999 r.), a także zwrotów lub określeń powszechnie uznawanych za obraźliwe lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich.
Użytkownik korzystający z mechanizmu formularza umożliwiającego zamieszczenie komentarza oświadcza, że posiada uprawnienia i zgody niezbędne do zamieszczenia komentarzy w sposób zgodny z prawem, w szczególności z wyłączeniem naruszenia praw osób trzecich.
Właściciel portalu ostrowmaz24.pl ("OstrowMaz24") oświadcza, że nie zamawia, nie zleca ich przygotowywania, a także nie dokonuje w ramach własnej infrastruktury technicznej analizy redakcyjnej, czy też autoryzacji przedpublikacyjnej zamieszczanych w Portalu komentarzy, przy czym zastrzega dla siebie prawo do usunięcia już dodanych komentarzy.
Właściciel portalu ostrowmaz24.pl ("OstrowMaz24") oświadcza, że każdy użytkownik sieci Internet może zgłaszać naruszenia niniejszego Regulaminu, a także treści bezprawne, w tym treści naruszające dobra osobiste osób trzecich, na adres e-mail: .
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.