Lubisz piłkę nożną i rywalizację? Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej ma dla Ciebie świetną wiadomość!
22 lutego odbędzie się II Turniej FIFA, w którym możesz zmierzyć się z innymi graczami i powalczyć o Puchar Burmistrza oraz fajne nagrody! Będzie się działo! Czekają nas zacięte mecze na konsolach, mnóstwo emocji i świetna atmosfera. To idealna okazja, by pokazać swoje umiejętności, spotkać innych fanów wirtualnej piłki i spędzić super czas.
A jeśli poza graniem lubisz też czytać - w bibliotece znajdziesz książki o piłkarskich legendach, największych turniejach i niesamowitych historiach ze stadionów.
Chcesz dołączyć? Zapisz się już teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona!
- Kiedy? 22 lutego 2025 r.
- O której? Start o 10.00
- Gdzie? Miejska Biblioteka Publiczna, ul. 11 Listopada 8 (I piętro)
- Jak się zapisać? Formularz zgłoszeniowy
- Regulamin i zgody dla rodziców: Tutaj
Turniej jest dla mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego, którzy skończyli 12 lat. Jeśli masz ochotę na świetną zabawę i sportową rywalizację – nie zwlekaj i dołącz do gry

💬 Komentarze (0)