Opublikowano

III Festiwal Kultury Łowieckiej w Ostrowi Mazowieckiej

III Festiwal Kultury Łowieckiej w Ostrowi Mazowieckiej zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie pełne tradycji i muzyki. Organizatorzy szykują
Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

III Festiwal Kultury Łowieckiej w Ostrowi Mazowieckiej zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie pełne tradycji i muzyki. Organizatorzy szykują atrakcje, które przyciągną zarówno miłośników łowiectwa, jak i wszystkich ciekawych regionalnej kultury!

Już 24 maja 2025 r. w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się III Festiwal Kultury Łowieckiej! Tegoroczna edycja zagości na terenie MOSiR przy ul. Trębickiego 10, a organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji związanych z tradycją, muzyką i dziedzictwem łowieckim.

Powiat Ostrowski oficjalnie włącza się w organizację wydarzenia – Starosta Ostrowski Jerzy Bauer przyjął zaproszenie Burmistrza Huberta Betlejewskiego, wspierając przygotowania do Festiwalu. Szczegóły programu pojawią się wkrótce, ale jedno jest pewne – szykuje się wyjątkowe i pełne atrakcji wydarzenie!

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz