Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Zdrowie


Kilka minut, które mogą uratować komuś życie. DKMS w Ogródku Jordanowskim już jutro!

W Ogródku Jordanowskim w Ostrowi Mazowieckiej stanie punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Fundacja DKMS zaprasza wszystkich, którzy chcą dać drugiemu człowiekowi szansę na zdrowie i życie. Cała procedura zajmuje kilka minut i może mieć ogromne znaczenie dla osób czekających na przeszczep.

2020/06/ogrodek-jordanowski-jpg_5ee7152d979f0

Akcja odbędzie się w sobotę, 12 lipca w godzinach 14.00 - 18.00. Każdy zdrowy mieszkaniec w wieku od 18 do 55 lat może dołączyć do bazy dawców. Wystarczy wypełnić formularz i pobrać wymaz z wewnętrznej strony policzka. Pracownicy fundacji odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości.

Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje do niczego. Jednak w przypadku zgodności genetycznej z osobą potrzebującą, możesz zostać powołany do realnej pomocy. To szansa, by stać się bohaterem dla kogoś, kto walczy o życie.

Dodaj komentarz



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Reklama