Opublikowano

Mistrzostwa powiatu ostrowskiego w szachach

Urząd Gminy w Andrzejewie zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców z terenu powiatu ostrowskiego na Mistrzostwa w Szachach.
Mistrzostwa odbędą się

Urząd Gminy w Andrzejewie zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców z terenu powiatu ostrowskiego na Mistrzostwa w Szachach.

Mistrzostwa odbędą się w niedzielę 8 grudnia w Szkole Podstawowej w Starej Ruskołęce.

Uczestnikiem może być każdy mieszkaniec powiatu ostrowskiego bez względu na wiek. Zapisywać można się drogą elektroniczną na email sp.stararuskoleka@wp.pl lub telefonicznie (86) 271-96-97, 604-717-507 do piątku 6 grudnia.
W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia i miejsce zamieszkania.


Gra będzie toczyła się systemem szwajcarskim. Każdy zawodnik będzie miał 15 minut na ruch podczas parti.

Przewidziane są puchary za miejsca I - III w punktacji ogólnej, jak również puchar dla najlepszej kobiety, dla najlepszego zawodnika do lat 20 i 10. Nagrody rzeczowe dla pierwszych pięciu zawodników oraz inne nagrody w zależności od pozyskanych środków od sponsorów.

Organizatorem zawodów jest wójt gminy Andrzejewo oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Starej Ruskołęce.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz