Krzysztof Szymański, dotychczasowy naczelnik Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu ostrołęckiej policji, awansował.
(Krzysztof Szymański na zdjęciu po lewej, fot. archiwum)
Od 28 października pełni obowiązki I zastępcy komendanta powiatowego policji w Ostrowi Mazowieckiej. Oficjalne objęcie stanowiska nastąpi po rozpisaniu postępowania kwalifikacyjnego, o którego terminie zadecyduje mazowiecki komendant KWP zs. w Radomiu.
- I zastępca komendanta odpowiedzialny jest przede wszystkim za pion kryminalny i wszystkie sprawy z nim związane - mówi st. sierż. Sabina Kuczyńska, rzecznik prasowy ostrowskiej policji. - Ponadto zastępuje komendanta podczas jego nieobecności.
Komisarz Krzysztof Szymański zastąpił na tym stanowisku podinsp. Jana Kudlaka, który odszedł na emeryturę.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.