Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |


Spotkali się, bo lubią perfumy

Pierwsze urodziny perfumerii La Selection stały się okazją do spotkania miłośników i znawców perfum. 30 listopada w Dworku pod Lwami zebrali się ci, dla których zapachy są bardzo ważne.

- W tej branży, poza perfumami, najważniejsi są ludzie - rozpoczyna spotkanie Tatiana Grabowska, organizatorka spotkania i właściciela perfumerii.

Na spotkaniu obecni byli ludzie z całej Polski. Wśród gości byli również były burmistrz Mieczysław Szymalski z żoną i blogerka Klaudia Heintze - autorka bloga o perfumach. Rozmowy dotyczyły głównie perfum, sposobu ich tworzenia, wyboru i składu.


Jedną z prelegentek była małkinianka Katarzyna Bujakowska - artystka i pasjonatka niezwykłych makijaży. Opowiedziała o najczęściej popełnianych błędach w dziedzinie upiększania, podstawach dobrego makijażu, najnowszych trendach na zimę 2013 prosto z międzynarodowych wybiegów oraz przedstawiła propozycję sylwestrową.

Podczas spotkania, blogerka Klaudia Heintze, a jednocześnie znawczyni i miłośniczka perfum radziła, jak wybrać zapach współgrający z osobowością oraz rozprawiła się z kilkoma popularnymi mitami na temat perfum. Nie zabrakło ciekawego towarzystwa, nagród niespodzianek dla gości oraz oczywiście perfum. Ponadto z jazzowym recitalem wystąpiła Kinga Goca, której akompaniowali Piotr Trentowski na klawiszach, Łukasz Mętrak na gitarze i Aneta Wyszomirska na skrzypcach.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.